Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže SML Starší žáci - třída I
Podzim - I.část - 1. kolo
3.9.2009
16:00
NC001
TJ Rožnov p/R
-
KH Kopřivnice A
Antonín Martiník
,
Vlastimil Švrček
,
5.9.2009
11:15
NC002
Sokol Ostrava A
-
SKP Frýdek-Místek A
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
5.9.2009
12:30
NC003
DTJ Polanka
-
HCB Karviná A
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
Podzim - I.část - 2. kolo
12.9.2009
09:15
NC005
KH Kopřivnice A
-
HC Zubří A
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
12.9.2009
12:05
NC007
SKP Frýdek-Místek A
-
DTJ Polanka
Dušan Adámek
,
Přemysl Fukala
,
12.9.2009
08:30
NC008
TJ Rožnov p/R
-
Sokol Ostrava A
Marek Jaroň
,
Filip Rzepecki
,
Podzim - I.část - 3. kolo
19.9.2009
11:15
NC009
Sokol Ostrava A
-
KH Kopřivnice A
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
19.9.2009
12:30
NC010
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p/R
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
20.9.2009
09:00
NC012
HC Zubří A
-
HCB Karviná A
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
Podzim - I.část - 4. kolo
26.9.2009
09:15
NC013
KH Kopřivnice A
-
HCB Karviná A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
26.9.2009
12:05
NC014
SKP Frýdek-Místek A
-
HC Zubří A
Petr Hlaváč
,
Vítězslav Koleček
,
26.9.2009
11:15
NC016
Sokol Ostrava A
-
DTJ Polanka
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
Podzim - I.část - 5. kolo
3.10.2009
12:30
NC017
DTJ Polanka
-
KH Kopřivnice A
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
4.10.2009
09:00
NC019
HC Zubří A
-
TJ Rožnov p/R
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
3.10.2009
12:30
NC020
HCB Karviná A
-
SKP Frýdek-Místek A
Dušan Adámek
,
Přemysl Fukala
,
Podzim - I.část - 6. kolo
10.10.2009
09:15
NC021
KH Kopřivnice A
-
SKP Frýdek-Místek A
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
10.10.2009
09:15
NC022
TJ Rožnov p/R
-
HCB Karviná A
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
10.10.2009
10:15
NC023
Sokol Ostrava A
-
HC Zubří A
Petr Hlaváč
,
Vítězslav Koleček
,
Podzim - I.část - 7. kolo
18.10.2009
09:00
NC026
HC Zubří A
-
DTJ Polanka
Antonín Martiník
,
Jiří Štefek
,
17.10.2009
12:30
NC027
HCB Karviná A
-
Sokol Ostrava A
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
17.10.2009
09:40
NC028
SKP Frýdek-Místek A
-
TJ Rožnov p/R
Marek Jaroň
,
Filip Rzepecki
,
Podzim - II.část - 8. kolo
28.9.2009
09:15
NC029
KH Kopřivnice A
-
TJ Rožnov p/R
Radomír Kuča
,
Roman Kunát
,
28.9.2009
11:00
NC030
SKP Frýdek-Místek A
-
Sokol Ostrava A
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
28.9.2009
12:30
NC031
HCB Karviná A
-
DTJ Polanka
Anežka Zuzánková
,
Klára Zuzánková
,
Podzim - II.část - 9. kolo
25.10.2009
08:00
NC033
HC Zubří A
-
KH Kopřivnice A
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
22.10.2009
17:00
NC035
DTJ Polanka
-
SKP Frýdek-Místek A
Dušan Adámek
,
Radek Martiník
,
24.10.2009
10:00
NC036
Sokol Ostrava A
-
TJ Rožnov p/R
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
Podzim - II.část - 10. kolo
31.10.2009
09:15
NC037
KH Kopřivnice A
-
Sokol Ostrava A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
31.10.2009
09:00
NC038
TJ Rožnov p/R
-
DTJ Polanka
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
31.10.2009
12:30
NC040
HCB Karviná A
-
HC Zubří A
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
Podzim - II.část - 11. kolo
7.11.2009
12:30
NC041
HCB Karviná A
-
KH Kopřivnice A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
8.11.2009
09:00
NC042
HC Zubří A
-
SKP Frýdek-Místek A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
7.11.2009
12:30
NC044
DTJ Polanka
-
Sokol Ostrava A
Radomír Kuča
,
Roman Kunát
,
Podzim - II.část - 12. kolo
14.11.2009
09:15
NC045
KH Kopřivnice A
-
DTJ Polanka
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
14.11.2009
10:30
NC047
TJ Rožnov p/R
-
HC Zubří A
Roman Fajkoš
,
Čestmír Kořínek
,
14.11.2009
12:15
NC048
SKP Frýdek-Místek A
-
HCB Karviná A
Hana Mikurdová
,
Ludmila Lysková
,
Podzim - II.část - 13. kolo
21.11.2009
11:00
NC049
SKP Frýdek-Místek A
-
KH Kopřivnice A
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
21.11.2009
12:30
NC050
HCB Karviná A
-
TJ Rožnov p/R
Radomír Kuča
,
Roman Kunát
,
22.11.2009
08:00
NC051
HC Zubří A
-
Sokol Ostrava A
Klára Zuzánková
,
Anežka Zuzánková
,
Podzim - II.část - 14. kolo
28.10.2009
10:00
NC054
DTJ Polanka
-
HC Zubří A
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
28.10.2009
11:15
NC055
Sokol Ostrava A
-
HCB Karviná A
Jaromír Bernady
,
Vladimír Maláč
,
28.10.2009
09:00
NC056
TJ Rožnov p/R
-
SKP Frýdek-Místek A
Dušan Adámek
,
Přemysl Fukala
,
Jaro - 15. kolo
1.5.2010
08:30
NC057
TJ Rožnov p/R
-
KH Kopřivnice A
1.5.2010
11:15
NC058
Sokol Ostrava A
-
SKP Frýdek-Místek A
29.4.2010
17:15
NC059
DTJ Polanka
-
HCB Karviná A
Jaro - 16. kolo
8.5.2010
09:15
NC061
KH Kopřivnice A
-
HC Zubří A
8.5.2010
10:50
NC063
SKP Frýdek-Místek A
-
DTJ Polanka
8.5.2010
10:25
NC064
TJ Rožnov p/R
-
Sokol Ostrava A
Jaro - 17. kolo
15.5.2010
00:00
NC065
Sokol Ostrava A
-
KH Kopřivnice A
13.5.2010
17:15
NC066
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p/R
16.5.2010
09:15
NC068
HC Zubří A
-
HCB Karviná A
Jaro - 18. kolo
22.5.2010
09:15
NC069
KH Kopřivnice A
-
HCB Karviná A
22.5.2010
10:45
NC070
SKP Frýdek-Místek A
-
HC Zubří A
22.5.2010
11:15
NC072
Sokol Ostrava A
-
DTJ Polanka
Jaro - 19. kolo
29.5.2010
16:15
NC073
DTJ Polanka
-
KH Kopřivnice A
30.5.2010
09:15
NC075
HC Zubří A
-
TJ Rožnov p/R
29.5.2010
11:30
NC076
HCB Karviná A
-
SKP Frýdek-Místek A
Jaro - 20. kolo
5.6.2010
09:15
NC077
KH Kopřivnice A
-
SKP Frýdek-Místek A
5.6.2010
08:30
NC078
TJ Rožnov p/R
-
HCB Karviná A
5.6.2010
00:00
NC079
Sokol Ostrava A
-
HC Zubří A
Jaro - 21. kolo
13.6.2010
09:15
NC082
HC Zubří A
-
DTJ Polanka
12.6.2010
11:30
NC083
HCB Karviná A
-
Sokol Ostrava A
12.6.2010
09:40
NC084
SKP Frýdek-Místek A
-
TJ Rožnov p/R
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.