Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Roman Kunát
Mateřský klub
Sokol Krmelín
Rok narození
1982
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
13.6. 10:15
NA166
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
30.5. 17:30
NA153
Nový Jičín - Hlučín
27 : 24
29.5. 10:30
NA152
Rožnov p/R - L.Zubří B
30 : 20
7.11. 16:00
NA068
Polanka B - Veselá "B"
43 : 6
24.10. 15:00
NA056
Krnov - Suchdol n/O
20 : 31
10.10. 14:30
NA038
Třinec - Veselá "B"
30 : 13
26.9. 11:30
NA028
Klimkovice - Polanka B
22 : 23
SML Dorostenci
30.5. 15:30
NB057
Nový Jičín - Klimkovice
16 : 28
16.5. 10:15
NB051
Klimkovice - Rožnov p/R
28 : 28
1.5. 11:00
NB044
Trnávka - Klimkovice
16 : 14
3.10. 11:30
NB014
Trnávka - Klimkovice
18 : 24
26.9. 10:05
NB012
Klimkovice - Nový Jičín
35 : 16
SML Starší žáci - třída I
21.11. 12:30
NC050
Karviná A - Rožnov p/R
36 : 15
7.11. 12:30
NC044
Polanka - Ostrava A
16 : 28
28.9. 09:15
NC029
Kopřivnice A - Rožnov p/R
34 : 14
SML Mladší žáci - třída I
21.11. 11:30
NE050
Karviná A - Rožnov A
18 : 16
7.11. 13:00
NE044
Polanka - Ostrava A
10 : 14
28.9. 08:00
NE029
Kopřivnice A - Rožnov A
15 : 11
SML Mladší žáci - třída II
13.6. 09:00
NF131
Klimkovice - Paskov
29 : 22
29.5. 11:00
NF119
Rožnov B - Ostrava B
5 : 17
15.5. 08:30
NF107
F.-Místek B - Kopřivnice B
10 : 13
26.9. 09:00
NF024
Klimkovice - Hranice
23 : 16
20.9. 09:00
NF018
Orlová - Kopřivnice B
9 : 9
6.9. 10:30
NF005
Zubří B - Kopřivnice B
19 : 13
SML Starší žačky
27.9. 11:00
NJ024
L.Zubří - Poruba
12 : 17
27.9. 09:00
NJ022
L.Zubří - HC Ostrava
16 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.