Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Roman Fajkoš
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 16:00
AF130
Polanka A - Olomouc
30 : 31
24.4. 16:00
AF116
Trnávka - V. Bystřice
33 : 26
6.3. 18:00
AF090
Polanka A - Zubří jun.
28 : 41
14.2. 17:00
AF071
L.Zubří A - Vsetín
35 : 22
25.10. 17:00
AF046
Zubří jun. - Holešov
32 : 30
3.10. 16:00
AF025
Polanka A - Havířov
31 : 17
1.liga starších dorostenců
13.3. 15:00
AG096
Ostrava - Kopřivnice
34 : 19
26.2. 17:00
AG080
Karviná - Dukla
35 : 34
24.10. 15:15
AG046
Zubří - Loko Plzeň
28 : 26
27.9. 13:00
AG023
Karviná - Lovosice
40 : 12
26.9. 15:00
AG020
Ostrava - Loko Plzeň
30 : 36
2.liga starších dorostenců M
8.5. 14:00
AI130
Polanka - Olomouc
28 : 24
6.3. 16:00
AI090
Polanka - Bystřice p.H.
35 : 26
14.11. 13:45
AI056
Rožnov p/R - Zlín
38 : 31
3.10. 14:00
AI025
Polanka - Přerov
24 : 17
1.liga mladších dorostenců M
13.3. 13:00
AK096
Ostrava - Kopřivnice
30 : 35
26.2. 15:00
AK080
Karviná - Prostějov
41 : 19
25.10. 13:00
AK046
Zubří - Brno
43 : 9
27.9. 17:00
AK023
Karviná - Maloměřice
52 : 17
26.9. 13:00
AK020
Ostrava - Brno
31 : 21
2.liga žen M
2.5. 16:00
AT086
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
8.11. 16:30
AT036
Karviná - Olomouc
33 : 36
1.liga mladších dorostenek M
1.5. 15:00
AX127
Karviná - Zlín
26 : 31
Český pohár žen
30.8. 16:00
AY007
Karviná - Olomouc
28 : 22
SML Muži
16.5. 10:30
NA134
Krmelín - Krnov
36 : 24
3.10. 18:00
NA029
Polanka B - Krmelín
22 : 29
SML Starší žáci - třída I
20.9. 09:00
NC012
Zubří A - Karviná A
21 : 34
SML Starší žáci - třída II
20.9. 11:30
ND012
Zubří B - Karviná B
27 : 29
SML Mladší žáci - třída I
14.11. 11:45
NE047
Rožnov A - Zubří A
14 : 20
20.9. 08:00
NE012
Zubří A - Karviná A
16 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.