Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
27.3. 12:00
AI107
Frýdek-Místek - Litovel
34 : 26
7.3. 11:00
AI088
Hranice - Frýdek-Místek
28 : 17
27.2. 13:45
AI080
Rožnov p/R - Polanka
28 : 14
24.10. 12:00
AI044
Frýdek-Místek - Olomouc
34 : 16
18.10. 14:00
AI038
Hranice - Polanka
37 : 17
10.10. 13:45
AI034
Rožnov p/R - V. Bystřice
33 : 20
12.9. 16:00
AI012
Rožnov p/R - Bystřice p.H.
29 : 21
1.liga mladších dorostenců M
27.3. 10:00
AK107
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 26
7.3. 09:30
AK088
Hranice - Frýdek-Místek
24 : 27
24.10. 10:00
AK044
Frýdek-Místek - Ostrava
25 : 21
18.10. 12:30
AK038
Hranice - Prostějov
32 : 22
2.liga žen M
13.3. 11:00
AT056
Karviná - Otrokovice B
30 : 14
6.9. 13:00
AT003
Poruba B - Kunovice
24 : 28
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 13:00
AX091
Karviná - Poruba
29 : 24
3.10. 16:00
AX020
Zábřeh - Bohunice
26 : 20
6.9. 11:00
AX003
Poruba - Kunovice
27 : 22
SML Muži
11.4. 15:00
NA100
Veselá "A" - L.Zubří B
29 : 8
11.4. 13:00
NA099
Veselá "B" - Krmelín
9 : 21
14.3. 14:30
NA178
Suchdol n/O - L.Zubří B
30 : 13
18.10. 14:30
NA044
Suchdol n/O - Polanka B
25 : 21
12.9. 11:45
NA014
Rožnov p/R - Klimkovice
17 : 22
SML Dorostenci
22.5. 09:00
NB053
Rožnov p/R - Nový Jičín
41 : 18
12.9. 12:30
NB006
Rožnov p/R - Klimkovice
38 : 28
SML Starší žáci - třída I
5.6. 00:00
NC079
Ostrava A - Zubří A
35 : 36
10.10. 09:15
NC022
Rožnov p/R - Karviná A
14 : 25
28.9. 11:00
NC030
F.-Místek A - Ostrava A
22 : 27
19.9. 11:15
NC009
Ostrava A - Kopřivnice A
14 : 31
SML Starší žáci - třída II
6.6. 00:00
ND107
Ostrava B - Zubří B
22 : 26
25.4. 16:30
ND082
Hranice - Zubří B
28 : 32
3.3. 14:45
ND061
Zubří B - Kopřivnice B
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.