Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 11:00
AF128
Vsetín - Holešov
29 : 28
25.4. 17:00
AF118
Zubří jun. - L.Zubří A
37 : 17
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
14.3. 17:00
AF092
Zubří jun. - Trnávka
36 : 25
13.2. 17:30
AF067
Havířov - Šumperk
28 : 30
22.11. 17:00
AF063
L.Zubří A - Trnávka
26 : 31
24.10. 16:00
AF047
Polanka A - V. Bystřice
39 : 15
10.10. 17:30
AF031
Havířov - Olomouc
19 : 25
19.9. 13:30
AF016
Vsetín - Paskov A
27 : 24
1.liga starších dorostenců
8.5. 13:00
AG128
Vsetín - Loko Plzeň
23 : 48
25.4. 15:00
AG118
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
14.3. 15:00
AG092
Zubří - Lovosice
50 : 18
6.3. 16:00
AG085
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 16
27.2. 15:00
AG083
Ostrava - Jičín
29 : 33
17.10. 16:00
AG041
Kopřivnice - Bohunice
35 : 35
19.9. 11:30
AG016
Vsetín - Třeboň
21 : 32
2.liga starších dorostenců M
27.3. 13:45
AI106
Rožnov p/R - Luhačovice
41 : 14
24.10. 18:00
AI047
Polanka - V. Bystřice
17 : 30
26.9. 15:45
AI022
Frýdek-Místek - Hranice
19 : 13
1.liga mladších dorostenců M
25.4. 13:00
AK118
Zubří - Kopřivnice
30 : 26
14.3. 13:00
AK092
Zubří - Maloměřice
38 : 14
6.3. 14:00
AK085
Kopřivnice - N.Veselí
43 : 19
3.3. 19:15
AK101
Hranice - Zubří
23 : 32
27.2. 13:00
AK083
Ostrava - V. Bystřice
25 : 19
17.10. 14:00
AK041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
41 : 24
26.9. 13:45
AK022
Frýdek-Místek - Hranice
32 : 26
Žákovská liga starších žáků
7.3. 16:40
AO138
Jablonec - Ostrava A
14 : 23
7.3. 15:20
AO136
Chodov - Karviná A
10 : 26
7.3. 13:20
AO133
Ostrava A - Chodov
18 : 12
7.3. 11:20
AO130
Ostrava A - Kopřivnice A
11 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.