Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.4. 10:30
AB132
Karviná j. - Náchod
32 : 26
10.4. 17:00
AB112
Brno - Bystřice A
39 : 38
14.3. 13:00
AB093
Karviná j. - Chodov
36 : 24
27.2. 17:00
AB084
Brno - Litovel
40 : 29
21.2. 10:30
AB077
Kostelec A - Náchod
27 : 24
15.11. 15:00
AB056
Karviná j. - Košutka A
24 : 24
25.10. 17:00
AB048
Napajedla A - Chodov
26 : 28
17.10. 17:00
AB040
Brno - Karviná j.
33 : 21
27.9. 10:30
AB024
Bystřice A - Kostelec A
35 : 27
19.9. 17:00
AB015
Napajedla A - Náchod
34 : 33
12.9. 17:00
AB008
Litovel - Jičín
28 : 24
2.liga mužů SM
7.11. 18:00
AF054
Paskov A - Házená Uničov
32 : 20
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
1.liga starších dorostenců
1.5. 15:00
AG123
Ostrava - Zubří
25 : 41
25.4. 15:00
AG119
Karviná - Ostrava
44 : 28
17.3. 16:15
AG104
Vsetín - Dukla
17 : 48
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
27.9. 12:30
AI024
Bystřice p.H. - Polanka
22 : 28
12.9. 14:45
AI008
Litovel - V. Bystřice
25 : 24
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 13:00
AK123
Ostrava - Zubří
18 : 29
25.4. 17:00
AK119
Karviná - Ostrava
43 : 24
10.4. 15:00
AK112
Brno - Zubří
18 : 42
17.10. 15:00
AK040
Brno - Karviná
13 : 35
Český pohár mužů
25.9. 18:30
AN047
Paskov A - Karviná j.
17 : 35
Žákovská liga starších žáků
17.4. 15:00
AO185
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
17.4. 12:30
AO183
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
17.4. 10:00
AO181
Karviná A - Jablonec
34 : 13
1.liga žen
18.4. 14:30
AR120
Olomouc j. - Kobylisy
39 : 28
21.3. 15:00
AR102
Otrokovice - Poruba A
23 : 23
7.3. 15:00
AR087
Zlín j. - Kobylisy
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.