Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže SML Mladší žáci - třída I
Podzim - I.část - 1. kolo
3.9.2009
17:15
NE001
TJ Rožnov p/R A
-
KH Kopřivnice A
Antonín Martiník
,
Vlastimil Švrček
,
5.9.2009
10:15
NE002
Sokol Ostrava A
-
SKP Frýdek-Místek A
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
5.9.2009
11:30
NE003
DTJ Polanka
-
HCB Karviná A
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
Podzim - I.část - 2. kolo
12.9.2009
08:00
NE005
KH Kopřivnice A
-
HC Zubří A
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
12.9.2009
10:55
NE007
SKP Frýdek-Místek A
-
DTJ Polanka
Dušan Adámek
,
Přemysl Fukala
,
12.9.2009
09:45
NE008
TJ Rožnov p/R A
-
Sokol Ostrava A
Marek Jaroň
,
Filip Rzepecki
,
Podzim - I.část - 3. kolo
19.9.2009
10:15
NE009
Sokol Ostrava A
-
KH Kopřivnice A
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
19.9.2009
11:30
NE010
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p/R A
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
20.9.2009
08:00
NE012
HC Zubří A
-
HCB Karviná A
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
Podzim - I.část - 4. kolo
26.9.2009
08:00
NE013
KH Kopřivnice A
-
HCB Karviná A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
26.9.2009
10:55
NE014
SKP Frýdek-Místek A
-
HC Zubří A
Petr Hlaváč
,
Vítězslav Koleček
,
26.9.2009
10:15
NE016
Sokol Ostrava A
-
DTJ Polanka
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
Podzim - I.část - 5. kolo
3.10.2009
11:30
NE017
DTJ Polanka
-
KH Kopřivnice A
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
4.10.2009
08:00
NE019
HC Zubří A
-
TJ Rožnov p/R A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
3.10.2009
11:30
NE020
HCB Karviná A
-
SKP Frýdek-Místek A
Dušan Adámek
,
Přemysl Fukala
,
Podzim - I.část - 6. kolo
10.10.2009
08:00
NE021
KH Kopřivnice A
-
SKP Frýdek-Místek A
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
10.10.2009
10:30
NE022
TJ Rožnov p/R A
-
HCB Karviná A
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
10.10.2009
09:15
NE023
Sokol Ostrava A
-
HC Zubří A
Petr Hlaváč
,
Vítězslav Koleček
,
Podzim - I.část - 7. kolo
18.10.2009
08:00
NE026
HC Zubří A
-
DTJ Polanka
Antonín Martiník
,
Vlastimil Švrček
,
17.10.2009
11:30
NE027
HCB Karviná A
-
Sokol Ostrava A
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
17.10.2009
08:30
NE028
SKP Frýdek-Místek A
-
TJ Rožnov p/R A
Marek Jaroň
,
Filip Rzepecki
,
Podzim - II.část - 8. kolo
28.9.2009
08:00
NE029
KH Kopřivnice A
-
TJ Rožnov p/R A
Radomír Kuča
,
Roman Kunát
,
28.9.2009
08:30
NE030
SKP Frýdek-Místek A
-
Sokol Ostrava A
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
28.9.2009
11:30
NE031
HCB Karviná A
-
DTJ Polanka
Anežka Zuzánková
,
Klára Zuzánková
,
Podzim - II.část - 9. kolo
25.10.2009
09:30
NE033
HC Zubří A
-
KH Kopřivnice A
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
22.10.2009
16:00
NE035
DTJ Polanka
-
SKP Frýdek-Místek A
Dušan Adámek
,
Antonín Martiník
,
24.10.2009
09:00
NE036
Sokol Ostrava A
-
TJ Rožnov p/R A
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
Podzim - II.část - 10. kolo
31.10.2009
08:00
NE037
KH Kopřivnice A
-
Sokol Ostrava A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
31.10.2009
10:30
NE038
TJ Rožnov p/R A
-
DTJ Polanka
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
31.10.2009
11:30
NE040
HCB Karviná A
-
HC Zubří A
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
Podzim - II.část - 11. kolo
7.11.2009
11:30
NE041
HCB Karviná A
-
KH Kopřivnice A
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
8.11.2009
08:00
NE042
HC Zubří A
-
SKP Frýdek-Místek A
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
7.11.2009
13:00
NE044
DTJ Polanka
-
Sokol Ostrava A
Radomír Kuča
,
Roman Kunát
,
Podzim - II.část - 12. kolo
14.11.2009
08:00
NE045
KH Kopřivnice A
-
DTJ Polanka
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
14.11.2009
11:45
NE047
TJ Rožnov p/R A
-
HC Zubří A
Roman Fajkoš
,
Čestmír Kořínek
,
14.11.2009
09:40
NE048
SKP Frýdek-Místek A
-
HCB Karviná A
Hana Mikurdová
,
Ludmila Lysková
,
Podzim - II.část - 13. kolo
21.11.2009
08:30
NE049
SKP Frýdek-Místek A
-
KH Kopřivnice A
Tomáš Kučerka
,
Pavel Friedel
,
21.11.2009
11:30
NE050
HCB Karviná A
-
TJ Rožnov p/R A
Radomír Kuča
,
Roman Kunát
,
22.11.2009
09:30
NE051
HC Zubří A
-
Sokol Ostrava A
Klára Zuzánková
,
Anežka Zuzánková
,
Podzim - II.část - 14. kolo
28.10.2009
09:00
NE054
DTJ Polanka
-
HC Zubří A
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
28.10.2009
10:15
NE055
Sokol Ostrava A
-
HCB Karviná A
Jaromír Bernady
,
Vladimír Maláč
,
28.10.2009
10:30
NE056
TJ Rožnov p/R A
-
SKP Frýdek-Místek A
Dušan Adámek
,
Přemysl Fukala
,
Jaro - I.část - 15. kolo
27.2.2010
12:30
NE057
KH Kopřivnice A
-
TJ Rožnov p/R A
2.3.2010
17:40
NE058
SKP Frýdek-Místek A
-
Sokol Ostrava A
6.3.2010
00:00
NE059
HCB Karviná A
-
DTJ Polanka
Jaro - I.část - 16. kolo
3.3.2010
14:45
NE061
HC Zubří A
-
KH Kopřivnice A
11.3.2010
16:45
NE063
DTJ Polanka
-
SKP Frýdek-Místek A
11.3.2010
17:00
NE064
Sokol Ostrava A
-
TJ Rožnov p/R A
Jaro - I.část - 17. kolo
20.3.2010
12:30
NE065
KH Kopřivnice A
-
Sokol Ostrava A
20.3.2010
08:30
NE066
TJ Rožnov p/R A
-
DTJ Polanka
20.3.2010
08:00
NE068
HCB Karviná A
-
HC Zubří A
Jaro - I.část - 18. kolo
27.3.2010
00:00
NE069
HCB Karviná A
-
KH Kopřivnice A
28.3.2010
08:30
NE070
HC Zubří A
-
SKP Frýdek-Místek A
27.3.2010
14:15
NE072
DTJ Polanka
-
Sokol Ostrava A
Jaro - I.část - 19. kolo
10.4.2010
12:30
NE073
KH Kopřivnice A
-
DTJ Polanka
10.4.2010
08:30
NE075
TJ Rožnov p/R A
-
HC Zubří A
10.4.2010
09:00
NE076
SKP Frýdek-Místek A
-
HCB Karviná A
Jaro - I.část - 20. kolo
17.4.2010
08:30
NE077
SKP Frýdek-Místek A
-
KH Kopřivnice A
17.4.2010
10:00
NE078
HCB Karviná A
-
TJ Rožnov p/R A
18.4.2010
08:30
NE079
HC Zubří A
-
Sokol Ostrava A
Jaro - I.část - 21. kolo
24.4.2010
12:15
NE082
DTJ Polanka
-
HC Zubří A
24.4.2010
00:00
NE083
Sokol Ostrava A
-
HCB Karviná A
24.4.2010
12:00
NE084
TJ Rožnov p/R A
-
SKP Frýdek-Místek A
Jaro - II.část - 22. kolo
1.5.2010
09:45
NE085
TJ Rožnov p/R A
-
KH Kopřivnice A
1.5.2010
10:15
NE086
Sokol Ostrava A
-
SKP Frýdek-Místek A
29.4.2010
16:00
NE087
DTJ Polanka
-
HCB Karviná A
Jaro - II.část - 23. kolo
8.5.2010
08:00
NE089
KH Kopřivnice A
-
HC Zubří A
8.5.2010
09:40
NE091
SKP Frýdek-Místek A
-
DTJ Polanka
8.5.2010
11:55
NE092
TJ Rožnov p/R A
-
Sokol Ostrava A
Jaro - II.část - 24. kolo
15.5.2010
00:00
NE093
Sokol Ostrava A
-
KH Kopřivnice A
14.5.2010
16:00
NE094
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p/R A
16.5.2010
08:30
NE096
HC Zubří A
-
HCB Karviná A
Jaro - II.část - 25. kolo
22.5.2010
10:30
NE097
KH Kopřivnice A
-
HCB Karviná A
22.5.2010
08:30
NE098
SKP Frýdek-Místek A
-
HC Zubří A
22.5.2010
10:15
NE100
Sokol Ostrava A
-
DTJ Polanka
Jaro - II.část - 26. kolo
28.5.2010
15:00
NE101
DTJ Polanka
-
KH Kopřivnice A
30.5.2010
08:00
NE103
HC Zubří A
-
TJ Rožnov p/R A
29.5.2010
09:00
NE104
HCB Karviná A
-
SKP Frýdek-Místek A
Jaro - II.část - 27. kolo
5.6.2010
10:30
NE105
KH Kopřivnice A
-
SKP Frýdek-Místek A
5.6.2010
09:45
NE106
TJ Rožnov p/R A
-
HCB Karviná A
6.6.2010
00:00
NE107
Sokol Ostrava A
-
HC Zubří A
Jaro - II.část - 28. kolo
13.6.2010
08:00
NE110
HC Zubří A
-
DTJ Polanka
12.6.2010
09:00
NE111
HCB Karviná A
-
Sokol Ostrava A
12.6.2010
08:30
NE112
SKP Frýdek-Místek A
-
TJ Rožnov p/R A
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.