Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Josef Šimurda
Post
Mateřský klub
Lesana Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1976
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
42
Starty
2.liga mužů SM
18.04. [AF124]
L.Zubří A - Polanka A
27 : 31
5 branek
11.04. [AF111]
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
1 branek
28.03. [AF107]
Házená Uničov - L.Zubří A
29 : 23
0 branek
21.03. [AF098]
L.Zubří A - Paskov A
26 : 25
1 branek
13.03. [AF096]
Olomouc - L.Zubří A
28 : 26
1 branek
07.03. [AF085]
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
1 branek
28.02. [AF084]
L.Zubří A - Holešov
32 : 25
4 branek
21.02. [AF074]
V. Bystřice - L.Zubří A
24 : 27
0 branek
14.02. [AF071]
L.Zubří A - Vsetín
35 : 22
3 branek
22.11. [AF063]
L.Zubří A - Trnávka
26 : 31
1 branek
14.11. [AF058]
Polanka A - L.Zubří A
29 : 20
3 branek
08.11. [AF052]
L.Zubří A - Zubří jun.
32 : 35
1 branek
25.10. [AF045]
Šumperk - L.Zubří A
35 : 22
3 branek
18.10. [AF041]
L.Zubří A - Házená Uničov
37 : 30
1 branek
10.10. [AF032]
Paskov A - L.Zubří A
27 : 20
3 branek
04.10. [AF030]
L.Zubří A - Olomouc
28 : 22
2 branek
26.09. [AF019]
Havířov - L.Zubří A
31 : 34
1 branek
20.09. [AF018]
Holešov - L.Zubří A
40 : 22
2 branek
13.09. [AF008]
L.Zubří A - V. Bystřice
34 : 22
4 branek
05.09. [AF005]
Vsetín - L.Zubří A
30 : 28
5 branek
Český pohár mužů
11.09. [AN023]
Trnávka - L.Zubří A
26 : 25
0 branek
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 13
video
online
Zábřeh - L.Zubří
6.6. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
9
9
0
0
271 : 193
18
2
Paskov
9
7
0
2
250 : 178
14
3
HC Ostrava
10
3
0
7
223 : 281
6
4
Zábřeh
1
1
0
0
10 : 0
2
5
Suchdol n/O
13
1
0
12
222 : 324
2
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
65
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
61
Barbora Gazdová
TJ Lesana Zubří
56
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
18
Dagmar Tvarožková
KH Orel Paskov
8
Iva Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Maňáková
HC Ostrava
18
Sylvie Čichoňová
HC Ostrava
12
Andrea Sehnalíková
TJ Loko. Suchdol n/O
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.