Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jakub Sohr
Post
Mateřský klub
Meteor Orlová
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
59
Starty
SML Mladší žáci - třída II
13.06. [NF128]
Zubří B - Orlová
19 : 17
4 branek
06.06. [NF125]
Orlová - Vsetín
25 : 21
5 branek
23.05. [NF112]
Orlová - Klimkovice
25 : 25
0 branek
15.05. [NF106]
Rožnov B - Orlová
13 : 19
4 branek
08.05. [NF099]
Orlová - F.-Místek B
20 : 15
4 branek
01.05. [NF095]
Paskov - Orlová
18 : 19
1 branek
24.04. [NF086]
Orlová - Ostrava B
18 : 24
1 branek
17.04. [NF084]
Kopřivnice B - Orlová
16 : 15
3 branek
14.11. [NF062]
Orlová - Zubří B
21 : 25
9 branek
07.11. [NF059]
Vsetín - Orlová
30 : 13
2 branek
01.11. [NF051]
Orlová - Hranice
13 : 13
3 branek
24.10. [NF046]
Klimkovice - Orlová
28 : 23
4 branek
17.10. [NF040]
Orlová - Rožnov B
24 : 2
2 branek
10.10. [NF033]
F.-Místek B - Orlová
9 : 18
7 branek
03.10. [NF029]
Orlová - Paskov
23 : 11
4 branek
26.09. [NF020]
Ostrava B - Orlová
24 : 11
3 branek
20.09. [NF018]
Orlová - Kopřivnice B
9 : 9
0 branek
13.09. [NF007]
Krmelín - Orlová
6 : 11
1 branek
05.09. [NF006]
Karviná B - Orlová
14 : 10
2 branek
Předchozí kola
Jaro - 21. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov p/R
23 : 16
video
online
Karviná A - Ostrava A
52 : 20
video
online
Zubří A - Polanka
34 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
18
18
0
0
657 : 355
36
2
Kopřivnice A
18
13
1
4
558 : 408
27
3
Zubří A
18
10
0
8
480 : 472
20
4
Ostrava A
18
9
2
7
453 : 434
20
5
F.-Místek A
18
6
0
12
432 : 480
12
6
Rožnov p/R
18
5
1
12
356 : 457
11
7
Polanka
18
0
0
18
287 : 617
0
Tabulka střelců
David Zima
KH Kopřivnice A
175
Dominik Rogala
Sokol Ostrava A
126
Jiří Hodulík
HCB Karviná A
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
13
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
10
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
40
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek A
36
Miroslav Pšenica
HC Zubří A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.