Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
1. nástavbový turnaj
2. nástavbový turnaj
Jarní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Adam Sisr
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
27
Starty
SML Mladší žáci - třída I
15.05. [NE093]
Ostrava A - Kopřivnice A
13 : 21
1 branek
31.10. [NE037]
Kopřivnice A - Ostrava A
12 : 4
0 branek
28.10. [NE055]
Ostrava A - Karviná A
9 : 12
0 branek
24.10. [NE036]
Ostrava A - Rožnov A
8 : 12
0 branek
10.10. [NE023]
Ostrava A - Zubří A
7 : 17
2 branek
26.09. [NE016]
Ostrava A - Polanka
13 : 17
0 branek
SML Mladší žáci - třída II
05.06. [NF123]
Ostrava B - Klimkovice
19 : 13
0 branek
22.05. [NF110]
Ostrava B - F.-Místek B
25 : 15
0 branek
15.05. [NF108]
Paskov - Ostrava B
12 : 31
1 branek
06.05. [NF097]
Ostrava B - Krmelín
22 : 10
3 branek
24.04. [NF086]
Orlová - Ostrava B
18 : 24
0 branek
15.04. [NF083]
Ostrava B - Karviná B
24 : 9
0 branek
25.03. [NF070]
Ostrava B - Vsetín
13 : 16
1 branek
07.11. [NF057]
Klimkovice - Ostrava B
19 : 20
3 branek
31.10. [NF053]
Ostrava B - Rožnov B
23 : 11
2 branek
24.10. [NF044]
F.-Místek B - Ostrava B
6 : 19
4 branek
17.10. [NF042]
Ostrava B - Paskov
25 : 17
3 branek
11.10. [NF031]
Krmelín - Ostrava B
11 : 22
1 branek
03.10. [NF030]
Kopřivnice B - Ostrava B
5 : 17
1 branek
26.09. [NF020]
Ostrava B - Orlová
24 : 11
0 branek
19.09. [NF017]
Karviná B - Ostrava B
19 : 24
2 branek
12.09. [NF009]
Ostrava B - Zubří B
24 : 17
2 branek
05.09. [NF004]
Vsetín - Ostrava B
16 : 11
1 branek
Předchozí kola
10.kolo turnaj HC Hlučín a samostatný zápas - výsledky
video
online
Poruba - HC Ostrava
18 : 6
video
online
Hlučín - Poruba
13 : 18
video
online
Hlučín - HC Ostrava
8 : 6
video
online
L.Zubří - Karviná
19 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
16
14
1
1
289 : 198
29
2
Karviná
16
10
2
4
273 : 221
22
3
HC Ostrava
16
5
2
9
162 : 198
12
4
Hlučín
16
4
3
9
216 : 264
11
5
L.Zubří
16
1
4
11
213 : 272
6
Tabulka střelců
Kristýna Desortová
HC Hlučín
149
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
134
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
32
Tereza Kološová
Sokol Poruba
30
Kristýna Desortová
HC Hlučín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
38
Monika Aišmanová
HC Ostrava
34
Kristýna Desortová
HC Hlučín
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.