Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jiří Polášek
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
56
Starty
SML Mladší žáci - třída I
13.06. [NE110]
Zubří A - Polanka
28 : 17
0 branek
08.05. [NE089]
Kopřivnice A - Zubří A
14 : 21
1 branek
24.04. [NE082]
Polanka - Zubří A
16 : 19
0 branek
18.04. [NE079]
Zubří A - Ostrava A
28 : 10
1 branek
10.04. [NE075]
Rožnov A - Zubří A
15 : 15
1 branek
28.03. [NE070]
Zubří A - F.-Místek A
26 : 22
0 branek
03.03. [NE061]
Zubří A - Kopřivnice A
18 : 10
0 branek
08.11. [NE042]
Zubří A - F.-Místek A
21 : 19
0 branek
28.10. [NE054]
Polanka - Zubří A
13 : 18
0 branek
18.10. [NE026]
Zubří A - Polanka
17 : 16
0 branek
04.10. [NE019]
Zubří A - Rožnov A
14 : 9
1 branek
20.09. [NE012]
Zubří A - Karviná A
16 : 10
0 branek
SML Mladší žáci - třída II
13.06. [NF128]
Zubří B - Orlová
19 : 17
1 branek
30.05. [NF115]
Krmelín - Zubří B
16 : 16
4 branek
23.05. [NF114]
Zubří B - Vsetín
20 : 21
2 branek
09.05. [NF101]
Zubří B - Klimkovice
39 : 23
8 branek
01.05. [NF093]
Rožnov B - Zubří B
10 : 15
0 branek
25.04. [NF088]
Zubří B - F.-Místek B
20 : 18
1 branek
17.04. [NF082]
Paskov - Zubří B
19 : 27
6 branek
11.04. [NF075]
Zubří B - Ostrava B
19 : 24
1 branek
27.03. [NF071]
Kopřivnice B - Zubří B
11 : 10
1 branek
14.11. [NF062]
Orlová - Zubří B
21 : 25
7 branek
08.11. [NF060]
Zubří B - Karviná B
14 : 18
0 branek
24.10. [NF048]
Vsetín - Zubří B
27 : 10
1 branek
18.10. [NF038]
Zubří B - Hranice
21 : 21
4 branek
10.10. [NF035]
Klimkovice - Zubří B
27 : 23
6 branek
04.10. [NF027]
Zubří B - Rožnov B
21 : 10
1 branek
26.09. [NF022]
F.-Místek B - Zubří B
6 : 18
2 branek
20.09. [NF016]
Zubří B - Paskov
26 : 19
2 branek
12.09. [NF009]
Ostrava B - Zubří B
24 : 17
4 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.