Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Filip Pobořil
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
72
Starty
SML Mladší žáci - třída I
06.06. [NE107]
Ostrava A - Zubří A
15 : 19
0 branek
30.05. [NE103]
Zubří A - Rožnov A
22 : 18
4 branek
22.05. [NE098]
F.-Místek A - Zubří A
25 : 18
0 branek
16.05. [NE096]
Zubří A - Karviná A
17 : 10
0 branek
24.04. [NE082]
Polanka - Zubří A
16 : 19
0 branek
18.04. [NE079]
Zubří A - Ostrava A
28 : 10
1 branek
10.04. [NE075]
Rožnov A - Zubří A
15 : 15
0 branek
28.03. [NE070]
Zubří A - F.-Místek A
26 : 22
0 branek
22.11. [NE051]
Zubří A - Ostrava A
25 : 15
3 branek
14.11. [NE047]
Rožnov A - Zubří A
14 : 20
3 branek
08.11. [NE042]
Zubří A - F.-Místek A
21 : 19
0 branek
31.10. [NE040]
Karviná A - Zubří A
12 : 14
0 branek
28.10. [NE054]
Polanka - Zubří A
13 : 18
0 branek
25.10. [NE033]
Zubří A - Kopřivnice A
19 : 13
0 branek
18.10. [NE026]
Zubří A - Polanka
17 : 16
0 branek
04.10. [NE019]
Zubří A - Rožnov A
14 : 9
0 branek
20.09. [NE012]
Zubří A - Karviná A
16 : 10
0 branek
12.09. [NE005]
Kopřivnice A - Zubří A
9 : 17
1 branek
SML Mladší žáci - třída II
13.06. [NF128]
Zubří B - Orlová
19 : 17
4 branek
05.06. [NF126]
Karviná B - Zubří B
21 : 22
6 branek
23.05. [NF114]
Zubří B - Vsetín
20 : 21
3 branek
16.05. [NF104]
Hranice - Zubří B
15 : 23
5 branek
01.05. [NF093]
Rožnov B - Zubří B
10 : 15
2 branek
25.04. [NF088]
Zubří B - F.-Místek B
20 : 18
3 branek
17.04. [NF082]
Paskov - Zubří B
19 : 27
3 branek
11.04. [NF075]
Zubří B - Ostrava B
19 : 24
3 branek
27.03. [NF071]
Kopřivnice B - Zubří B
11 : 10
3 branek
08.11. [NF060]
Zubří B - Karviná B
14 : 18
1 branek
18.10. [NF038]
Zubří B - Hranice
21 : 21
4 branek
10.10. [NF035]
Klimkovice - Zubří B
27 : 23
4 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov A
22 : 18
video
online
Karviná A - Ostrava A
32 : 12
video
online
Zubří A - Polanka
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
21
1
2
463 : 344
43
2
F.-Místek A
24
21
0
3
512 : 282
42
3
Kopřivnice A
24
14
1
9
331 : 313
29
4
Karviná A
24
12
0
12
376 : 332
24
5
Rožnov A
24
8
2
14
344 : 398
18
6
Polanka
24
4
0
20
347 : 449
8
7
Ostrava A
24
2
0
22
238 : 493
4
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
156
David Zajonček
DTJ Polanka
120
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
22
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
20
Jan Plaček
HCB Karviná A
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Teodor Michalský
Sokol Ostrava A
26
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
24
Michal Filouš
KH Kopřivnice A
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.