Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Sládek
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
87
Starty
Žákovská liga starších žáků
23.01. [AO090]
Louny - Strakonice A
17 : 13
2 branek
23.01. [AO088]
Zubří A - Louny
30 : 16
4 branek
23.01. [AO085]
S.Vršovice - Louny
7 : 19
4 branek
23.01. [AO083]
Louny - Ostrava A
11 : 19
0 branek
13.12. [AO028]
Dukla 4 - Louny
9 : 18
3 branek
13.12. [AO026]
Louny - Č.Budějovice A
17 : 18
3 branek
13.12. [AO022]
Louny - Kopřivnice A
13 : 17
3 branek
13.12. [AO017]
Chodov - Louny
13 : 12
3 branek
Severočeská liga stž
05.06. [DG057]
Louny - Tygři UL
33 : 25
5 branek
02.06. [DG056]
Louny - Lovosice B
28 : 22
7 branek
27.05. [DG031]
Lovosice B - Louny
28 : 36
5 branek
08.05. [DG047]
Louny - Lovosice A
30 : 33
2 branek
08.05. [DG045]
Louny - Lovosice A
24 : 27
3 branek
24.04. [DG041]
Tygři UL - Louny
26 : 21
2 branek
14.11. [DG027]
Tygři UL - Louny
30 : 21
3 branek
07.11. [DG026]
Lovosice B - Louny
21 : 24
5 branek
10.10. [DG017]
Lovosice A - Louny
24 : 23
1 branek
10.10. [DG015]
Lovosice A - Louny
34 : 27
5 branek
03.10. [DG011]
Louny - Tygři UL
29 : 19
4 branek
27.09. [DG022]
Jablonec - Louny
27 : 15
3 branek
20.09. [DG019]
Liberec - Louny
19 : 34
7 branek
20.09. [DG008]
Liberec - Louny
20 : 35
5 branek
13.09. [DG006]
Louny - Jablonec
25 : 19
4 branek
05.09. [DG001]
Louny - Lovosice B
30 : 19
4 branek
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.