Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Šindel
Post
Mateřský klub
Sokol Krmelín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
35
Starty
SML Muži
05.06. [NA155]
Krmelín - Třinec
28 : 22
1 branek
30.05. [NA148]
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 24
2 branek
22.05. [NA141]
Paskov B - Krmelín
26 : 26
3 branek
16.05. [NA134]
Krmelín - Krnov
36 : 24
7 branek
08.05. [NA127]
Hlučín - Krmelín
17 : 36
3 branek
02.05. [NA120]
Krmelín - Polanka B
36 : 27
3 branek
25.04. [NA113]
L.Zubří B - Krmelín
22 : 36
4 branek
18.04. [NA106]
Krmelín - Klimkovice
24 : 19
4 branek
28.03. [NA092]
Krmelín - Rožnov p/R
22 : 13
0 branek
21.03. [NA169]
Nový Jičín - Krmelín
24 : 28
1 branek
14.03. [NA176]
Krmelín - Veselá "A"
19 : 19
0 branek
08.11. [NA064]
Třinec - Krmelín
19 : 20
0 branek
01.11. [NA057]
Suchdol n/O - Krmelín
20 : 12
0 branek
28.10. [NA078]
Krmelín - Nový Jičín
31 : 21
2 branek
25.10. [NA050]
Krmelín - Paskov B
26 : 13
2 branek
17.10. [NA043]
Krnov - Krmelín
19 : 27
0 branek
11.10. [NA036]
Krmelín - Hlučín
21 : 9
3 branek
03.10. [NA029]
Polanka B - Krmelín
22 : 29
0 branek
28.09. [NA085]
Veselá "A" - Krmelín
27 : 19
0 branek
27.09. [NA022]
Krmelín - L.Zubří B
27 : 13
0 branek
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov A
22 : 18
video
online
Karviná A - Ostrava A
32 : 12
video
online
Zubří A - Polanka
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
21
1
2
463 : 344
43
2
F.-Místek A
24
21
0
3
512 : 282
42
3
Kopřivnice A
24
14
1
9
331 : 313
29
4
Karviná A
24
12
0
12
376 : 332
24
5
Rožnov A
24
8
2
14
344 : 398
18
6
Polanka
24
4
0
20
347 : 449
8
7
Ostrava A
24
2
0
22
238 : 493
4
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
156
David Zajonček
DTJ Polanka
120
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
22
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
20
Jan Plaček
HCB Karviná A
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Teodor Michalský
Sokol Ostrava A
26
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
24
Michal Filouš
KH Kopřivnice A
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.