Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Základní část
Jarní část
Krajské školní ligy
Jaroslav Čech
Post
Mateřský klub
TJ Veselá
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
44
Počet branek
204
Starty
2.liga mužů SM
08.05. [AF129]
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
7 branek
25.04. [AF118]
Zubří jun. - L.Zubří A
37 : 17
1 branek
18.04. [AF124]
L.Zubří A - Polanka A
27 : 31
0 branek
11.04. [AF111]
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
1 branek
28.03. [AF107]
Házená Uničov - L.Zubří A
29 : 23
1 branek
21.03. [AF098]
L.Zubří A - Paskov A
26 : 25
3 branek
13.03. [AF096]
Olomouc - L.Zubří A
28 : 26
1 branek
07.03. [AF085]
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
0 branek
28.02. [AF084]
L.Zubří A - Holešov
32 : 25
0 branek
21.02. [AF074]
V. Bystřice - L.Zubří A
24 : 27
3 branek
14.02. [AF071]
L.Zubří A - Vsetín
35 : 22
2 branek
22.11. [AF063]
L.Zubří A - Trnávka
26 : 31
3 branek
08.11. [AF052]
L.Zubří A - Zubří jun.
32 : 35
6 branek
25.10. [AF045]
Šumperk - L.Zubří A
35 : 22
2 branek
18.10. [AF041]
L.Zubří A - Házená Uničov
37 : 30
4 branek
10.10. [AF032]
Paskov A - L.Zubří A
27 : 20
2 branek
04.10. [AF030]
L.Zubří A - Olomouc
28 : 22
2 branek
20.09. [AF018]
Holešov - L.Zubří A
40 : 22
0 branek
13.09. [AF008]
L.Zubří A - V. Bystřice
34 : 22
1 branek
05.09. [AF005]
Vsetín - L.Zubří A
30 : 28
3 branek
Český pohár mužů
11.09. [AN023]
Trnávka - L.Zubří A
26 : 25
3 branek
SML Muži
13.06. [NA163]
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
8 branek
06.06. [NA160]
Veselá "A" - Krnov
37 : 19
7 branek
29.05. [NA150]
Polanka B - Veselá "A"
20 : 22
5 branek
23.05. [NA145]
Veselá "A" - Klimkovice
24 : 21
8 branek
15.05. [NA137]
Rožnov p/R - Veselá "A"
23 : 30
9 branek
09.05. [NA130]
Veselá "A" - Nový Jičín
32 : 15
7 branek
02.05. [NA124]
Třinec - Veselá "A"
25 : 32
11 branek
25.04. [NA115]
Veselá "A" - Paskov B
39 : 19
11 branek
17.04. [NA111]
Hlučín - Veselá "A"
17 : 23
4 branek
Další
Předchozí kola
18. turnaj (nástavbový) - pořadatel Sokol Poruba (hala Polanka) - výsledky
video
online
Poruba - Hrabůvka A
13 : 10
video
online
Hlučín - Karviná
17 : 6
video
online
Poruba - Hlučín
15 : 11
video
online
Karviná - Hrabůvka A
8 : 12
video
online
Poruba - Karviná
15 : 7
video
online
Hrabůvka A - Hlučín
14.11. 11:15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
17
16
1
0
327 : 153
33
2
Hlučín
15
12
1
2
245 : 166
25
3
Hrabůvka A
16
7
1
8
248 : 215
15
4
Karviná
17
6
0
11
237 : 271
12
5
Opava
15
6
0
9
193 : 230
12
6
HC Ostrava
18
5
1
12
238 : 305
11
7
Hrabůvka B
14
2
0
12
107 : 255
4
Tabulka střelců
Anna Pudichová
Sokol Poruba
270
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
147
Alžběta Labudová
HC Hlučín
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
39
Anna Pudichová
Sokol Poruba
17
Marie Janošová
Sokol Poruba
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Dombrovská
HC Ostrava
18
Dominika Valová
Sokol Hrabůvka A
14
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.