Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Hlaváček
Post
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
16
Starty
SML Muži
13.06. [NA168]
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
1 branek
05.06. [NA156]
Paskov B - Nový Jičín
24 : 25
1 branek
30.05. [NA153]
Nový Jičín - Hlučín
27 : 24
1 branek
23.05. [NA143]
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
1 branek
16.05. [NA138]
Nový Jičín - Veselá "B"
27 : 17
1 branek
25.04. [NA117]
Suchdol n/O - Nový Jičín
22 : 23
2 branek
18.04. [NA108]
Nový Jičín - Krnov
31 : 18
1 branek
28.03. [NA093]
Nový Jičín - Klimkovice
25 : 28
2 branek
21.03. [NA169]
Nový Jičín - Krmelín
24 : 28
0 branek
14.11. [NA077]
Třinec - Nový Jičín
22 : 22
1 branek
08.11. [NA065]
Nový Jičín - Paskov B
22 : 21
0 branek
28.10. [NA078]
Krmelín - Nový Jičín
31 : 21
0 branek
25.10. [NA052]
Nový Jičín - L.Zubří B
28 : 21
2 branek
18.10. [NA047]
Veselá "B" - Nový Jičín
16 : 18
1 branek
11.10. [NA039]
Nový Jičín - Veselá "A"
19 : 23
1 branek
28.09. [NA091]
Nový Jičín - Rožnov p/R
28 : 29
0 branek
27.09. [NA026]
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
0 branek
19.09. [NA017]
Krnov - Nový Jičín
25 : 26
1 branek
13.09. [NA013]
Nový Jičín - Polanka B
15 : 14
0 branek
05.09. [NA002]
Klimkovice - Nový Jičín
22 : 20
0 branek
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 13
video
online
Zábřeh - L.Zubří
6.6. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
9
9
0
0
271 : 193
18
2
Paskov
9
7
0
2
250 : 178
14
3
HC Ostrava
10
3
0
7
223 : 281
6
4
Zábřeh
1
1
0
0
10 : 0
2
5
Suchdol n/O
13
1
0
12
222 : 324
2
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
65
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
61
Barbora Gazdová
TJ Lesana Zubří
56
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
18
Dagmar Tvarožková
KH Orel Paskov
8
Iva Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Maňáková
HC Ostrava
18
Sylvie Čichoňová
HC Ostrava
12
Andrea Sehnalíková
TJ Loko. Suchdol n/O
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.