Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
1. nástavbový turnaj
2. nástavbový turnaj
Jarní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Daniel Kijonka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
34 : 27
2.liga mužů SM
8.5. 16:00
AF129
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
24.4. 17:30
AF115
Havířov - Vsetín
29 : 26
10.4. 10:30
AF114
Vsetín - Trnávka
33 : 39
21.3. 17:00
AF098
L.Zubří A - Paskov A
26 : 25
20.2. 18:00
AF077
Polanka A - Házená Uničov
35 : 24
15.11. 10:30
AF059
Trnávka - Holešov
31 : 40
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
19.9. 16:00
AF014
Polanka A - Šumperk
31 : 36
12.9. 18:00
AF010
Paskov A - Trnávka
24 : 18
1.liga starších dorostenců
10.4. 12:30
AG114
Vsetín - Lovosice
36 : 31
27.2. 16:00
AG084
Kopřivnice - Loko Plzeň
30 : 18
22.11. 15:00
AG064
Ostrava - Dukla
29 : 37
8.11. 13:00
AG049
Vsetín - N.Veselí
30 : 48
18.10. 13:00
AG042
Ostrava - Třeboň
33 : 30
26.9. 15:00
AG020
Ostrava - Loko Plzeň
30 : 36
2.liga starších dorostenců M
1.5. 10:00
AI121
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 26
20.2. 16:00
AI077
Polanka - Frýdek-Místek
25 : 29
19.9. 14:00
AI014
Polanka - Rožnov p/R
24 : 22
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 12:00
AK121
Frýdek-Místek - N.Veselí
24 : 31
27.2. 14:00
AK084
Kopřivnice - Brno
31 : 18
22.11. 13:00
AK064
Ostrava - Prostějov
35 : 24
18.10. 11:00
AK042
Ostrava - Zlín
46 : 27
3.10. 17:00
AK025
Prostějov - N.Veselí
26 : 32
26.9. 13:00
AK020
Ostrava - Brno
31 : 21
1.liga mladších dorostenek M
25.4. 17:00
AX123
Zábřeh - Otrokovice
22 : 22
14.11. 12:00
AX053
Zábřeh - Veselí n.M.
27 : 18
19.9. 09:30
AX014
Poruba - Veselí n.M.
29 : 23
SML Muži
22.5. 16:00
NA141
Paskov B - Krmelín
26 : 26
2.5. 10:30
NA124
Třinec - Veselá "A"
25 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.kolo turnaj HC Hlučín a samostatný zápas - výsledky
video
online
Poruba - HC Ostrava
18 : 6
video
online
Hlučín - Poruba
13 : 18
video
online
Hlučín - HC Ostrava
8 : 6
video
online
L.Zubří - Karviná
19 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
16
14
1
1
289 : 198
29
2
Karviná
16
10
2
4
273 : 221
22
3
HC Ostrava
16
5
2
9
162 : 198
12
4
Hlučín
16
4
3
9
216 : 264
11
5
L.Zubří
16
1
4
11
213 : 272
6
Tabulka střelců
Kristýna Desortová
HC Hlučín
149
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
134
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
32
Tereza Kološová
Sokol Poruba
30
Kristýna Desortová
HC Hlučín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
38
Monika Aišmanová
HC Ostrava
34
Kristýna Desortová
HC Hlučín
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.