Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Daniel Kijonka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
34 : 27
2.liga mužů SM
8.5. 16:00
AF129
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
24.4. 17:30
AF115
Havířov - Vsetín
29 : 26
10.4. 10:30
AF114
Vsetín - Trnávka
33 : 39
21.3. 17:00
AF098
L.Zubří A - Paskov A
26 : 25
20.2. 18:00
AF077
Polanka A - Házená Uničov
35 : 24
15.11. 10:30
AF059
Trnávka - Holešov
31 : 40
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
19.9. 16:00
AF014
Polanka A - Šumperk
31 : 36
12.9. 18:00
AF010
Paskov A - Trnávka
24 : 18
1.liga starších dorostenců
10.4. 12:30
AG114
Vsetín - Lovosice
36 : 31
27.2. 16:00
AG084
Kopřivnice - Loko Plzeň
30 : 18
22.11. 15:00
AG064
Ostrava - Dukla
29 : 37
8.11. 13:00
AG049
Vsetín - N.Veselí
30 : 48
18.10. 13:00
AG042
Ostrava - Třeboň
33 : 30
26.9. 15:00
AG020
Ostrava - Loko Plzeň
30 : 36
2.liga starších dorostenců M
1.5. 10:00
AI121
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 26
20.2. 16:00
AI077
Polanka - Frýdek-Místek
25 : 29
19.9. 14:00
AI014
Polanka - Rožnov p/R
24 : 22
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 12:00
AK121
Frýdek-Místek - N.Veselí
24 : 31
27.2. 14:00
AK084
Kopřivnice - Brno
31 : 18
22.11. 13:00
AK064
Ostrava - Prostějov
35 : 24
18.10. 11:00
AK042
Ostrava - Zlín
46 : 27
3.10. 17:00
AK025
Prostějov - N.Veselí
26 : 32
26.9. 13:00
AK020
Ostrava - Brno
31 : 21
1.liga mladších dorostenek M
25.4. 17:00
AX123
Zábřeh - Otrokovice
22 : 22
14.11. 12:00
AX053
Zábřeh - Veselí n.M.
27 : 18
19.9. 09:30
AX014
Poruba - Veselí n.M.
29 : 23
SML Muži
22.5. 16:00
NA141
Paskov B - Krmelín
26 : 26
2.5. 10:30
NA124
Třinec - Veselá "A"
25 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
20 : 18
video
online
Rožnov B - F.-Místek B
14 : 16
video
online
Krmelín - Karviná B
18 : 14
video
online
Klimkovice - Paskov
29 : 22
video
online
Zubří B - Orlová
19 : 17
video
online
Hranice - Ostrava B
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Vsetín
22
21
0
1
472 : 251
42
2
Ostrava B
22
20
0
2
469 : 287
40
3
Zubří B
22
13
2
7
434 : 381
28
4
Klimkovice
22
13
2
7
501 : 459
28
5
Kopřivnice B
22
12
1
9
304 : 304
25
6
Orlová
22
11
3
8
377 : 347
25
7
Hranice
22
11
2
9
373 : 275
24
8
Karviná B
22
11
0
11
363 : 315
22
9
Krmelín
22
4
2
16
249 : 422
10
10
F.-Místek B
22
4
1
17
236 : 367
9
11
Rožnov B
22
3
1
18
212 : 394
7
12
Paskov
22
2
0
20
300 : 488
4
Tabulka střelců
Radek Číž
KH Zbrojovka Vsetín
169
Daniel Křístek
Sokol Ostrava B
142
František Nesvadba
KH Zbrojovka Vsetín
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
16
Luděk Piwko
HCB Karviná B
15
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava B
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hamřík
Sokol Klimkovice
34
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
28
Jakub Sohr
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.