Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Marek Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
18.4. 10:30
NA106
Krmelín - Klimkovice
24 : 19
21.3. 13:00
NA174
Veselá "B" - Suchdol n/O
15 : 31
13.3. 13:00
NA179
Krnov - Hlučín
26 : 29
25.10. 10:30
NA050
Krmelín - Paskov B
26 : 13
28.9. 15:00
NA085
Veselá "A" - Krmelín
27 : 19
19.9. 11:30
NA015
Klimkovice - Krmelín
20 : 24
SML Dorostenci
25.10. 09:00
NB022
Krmelín - Klimkovice
21 : 19
19.9. 10:05
NB007
Klimkovice - Krmelín
21 : 20
SML Starší žáci - třída I
5.6. 09:15
NC077
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 25
17.10. 09:40
NC028
F.-Místek A - Rožnov p/R
18 : 27
12.9. 08:30
NC008
Rožnov p/R - Ostrava A
20 : 20
SML Starší žáci - třída II
5.6. 11:45
ND105
Kopřivnice B - F.-Místek B
20 : 17
24.4. 00:00
ND083
Ostrava B - Karviná B
26 : 22
10.4. 10:05
ND076
F.-Místek B - Karviná B
28 : 18
14.3. 16:30
ND063
Hranice - F.-Místek B
22 : 33
24.10. 09:50
ND034
Vsetín - Karviná B
20 : 31
SML Mladší žáci - třída I
5.6. 10:30
NE105
Kopřivnice A - F.-Místek A
10 : 15
24.4. 00:00
NE083
Ostrava A - Karviná A
11 : 28
10.4. 09:00
NE076
F.-Místek A - Karviná A
17 : 14
17.10. 08:30
NE028
F.-Místek A - Rožnov A
27 : 5
12.9. 09:45
NE008
Rožnov A - Ostrava A
20 : 13
SML Mladší žáci - třída II
12.6. 11:00
NF132
Rožnov B - F.-Místek B
14 : 16
5.6. 10:30
NF124
Kopřivnice B - Hranice
15 : 17
18.4. 09:00
NF079
Krmelín - Klimkovice
17 : 21
17.4. 10:00
NF082
Paskov - Zubří B
19 : 27
1.11. 09:00
NF051
Orlová - Hranice
13 : 13
25.10. 12:10
NF043
Krmelín - Paskov
29 : 22
24.10. 08:30
NF048
Vsetín - Zubří B
27 : 10
19.9. 09:00
NF013
Klimkovice - Krmelín
24 : 9
12.9. 11:00
NF012
Rožnov B - Klimkovice
15 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.