Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
1. nástavbový turnaj
2. nástavbový turnaj
Jarní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Marek Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
18.4. 10:30
NA106
Krmelín - Klimkovice
24 : 19
21.3. 13:00
NA174
Veselá "B" - Suchdol n/O
15 : 31
13.3. 13:00
NA179
Krnov - Hlučín
26 : 29
25.10. 10:30
NA050
Krmelín - Paskov B
26 : 13
28.9. 15:00
NA085
Veselá "A" - Krmelín
27 : 19
19.9. 11:30
NA015
Klimkovice - Krmelín
20 : 24
SML Dorostenci
25.10. 09:00
NB022
Krmelín - Klimkovice
21 : 19
19.9. 10:05
NB007
Klimkovice - Krmelín
21 : 20
SML Starší žáci - třída I
5.6. 09:15
NC077
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 25
17.10. 09:40
NC028
F.-Místek A - Rožnov p/R
18 : 27
12.9. 08:30
NC008
Rožnov p/R - Ostrava A
20 : 20
SML Starší žáci - třída II
5.6. 11:45
ND105
Kopřivnice B - F.-Místek B
20 : 17
24.4. 00:00
ND083
Ostrava B - Karviná B
26 : 22
10.4. 10:05
ND076
F.-Místek B - Karviná B
28 : 18
14.3. 16:30
ND063
Hranice - F.-Místek B
22 : 33
24.10. 09:50
ND034
Vsetín - Karviná B
20 : 31
SML Mladší žáci - třída I
5.6. 10:30
NE105
Kopřivnice A - F.-Místek A
10 : 15
24.4. 00:00
NE083
Ostrava A - Karviná A
11 : 28
10.4. 09:00
NE076
F.-Místek A - Karviná A
17 : 14
17.10. 08:30
NE028
F.-Místek A - Rožnov A
27 : 5
12.9. 09:45
NE008
Rožnov A - Ostrava A
20 : 13
SML Mladší žáci - třída II
12.6. 11:00
NF132
Rožnov B - F.-Místek B
14 : 16
5.6. 10:30
NF124
Kopřivnice B - Hranice
15 : 17
18.4. 09:00
NF079
Krmelín - Klimkovice
17 : 21
17.4. 10:00
NF082
Paskov - Zubří B
19 : 27
1.11. 09:00
NF051
Orlová - Hranice
13 : 13
25.10. 12:10
NF043
Krmelín - Paskov
29 : 22
24.10. 08:30
NF048
Vsetín - Zubří B
27 : 10
19.9. 09:00
NF013
Klimkovice - Krmelín
24 : 9
12.9. 11:00
NF012
Rožnov B - Klimkovice
15 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
16. turnaj (nástavbový) - pořadatel Sokol PORUBA (hala Polanka) - výsledky
video
online
Poruba - HC Ostrava
12 : 7
video
online
Karviná - Hlučín
17 : 11
video
online
L.Zubří - Poruba
11 : 13
video
online
HC Ostrava - Karviná
8 : 12
video
online
Hlučín - Poruba
11 : 8
video
online
Karviná - L.Zubří
17 : 16
video
online
Hlučín - HC Ostrava
8 : 4
video
online
L.Zubří - Hlučín
12 : 10
video
online
Poruba - Karviná
13 : 18
video
online
HC Ostrava - L.Zubří
8 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
4
4
0
0
64 : 48
8
2
Hlučín
4
2
0
2
40 : 41
4
3
L.Zubří
4
2
0
2
48 : 48
4
4
Poruba
4
2
0
2
46 : 47
4
5
HC Ostrava
4
0
0
4
27 : 41
0
Tabulka střelců
Kristýna Desortová
HC Hlučín
149
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
134
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
32
Tereza Kološová
Sokol Poruba
30
Kristýna Desortová
HC Hlučín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
38
Monika Aišmanová
HC Ostrava
34
Kristýna Desortová
HC Hlučín
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.