Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Základní část
Jarní část
Krajské školní ligy
Dalibor Mikurda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
34 : 27
2.liga mužů SM
8.5. 16:00
AF129
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
24.4. 17:30
AF115
Havířov - Vsetín
29 : 26
10.4. 10:30
AF114
Vsetín - Trnávka
33 : 39
21.3. 17:00
AF098
L.Zubří A - Paskov A
26 : 25
20.3. 18:00
AF102
Trnávka - Polanka A
34 : 31
7.3. 17:00
AF085
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
20.2. 18:00
AF077
Polanka A - Házená Uničov
35 : 24
15.11. 10:30
AF059
Trnávka - Holešov
31 : 40
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
19.9. 16:00
AF014
Polanka A - Šumperk
31 : 36
12.9. 18:00
AF010
Paskov A - Trnávka
24 : 18
1.liga starších dorostenců
10.4. 12:30
AG114
Vsetín - Lovosice
36 : 31
27.2. 16:00
AG084
Kopřivnice - Loko Plzeň
30 : 18
22.11. 15:00
AG064
Ostrava - Dukla
29 : 37
8.11. 13:00
AG049
Vsetín - N.Veselí
30 : 48
18.10. 13:00
AG042
Ostrava - Třeboň
33 : 30
2.liga starších dorostenců M
1.5. 10:00
AI121
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 26
20.2. 16:00
AI077
Polanka - Frýdek-Místek
25 : 29
19.9. 14:00
AI014
Polanka - Rožnov p/R
24 : 22
5.9. 00:00
AI001
Rožnov p/R - Přerov
33 : 21
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 12:00
AK121
Frýdek-Místek - N.Veselí
24 : 31
27.2. 14:00
AK084
Kopřivnice - Brno
31 : 18
22.11. 13:00
AK064
Ostrava - Prostějov
35 : 24
18.10. 11:00
AK042
Ostrava - Zlín
46 : 27
3.10. 17:00
AK025
Prostějov - N.Veselí
26 : 32
Žákovská liga starších žáků
27.3. 14:38
AO173
Karviná A - Ostrava A
22 : 15
27.3. 13:52
AO172
Č.Budějovice A - Lovosice A
15 : 23
27.3. 12:20
AO170
Ostrava A - Č.Budějovice A
17 : 21
27.3. 10:48
AO168
Talent A - Č.Budějovice A
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.nadstavbové turnaje - TJ Sokol Poruba a SK P.E.M.A. Opava - výsledky
video
online
Opava - HC Ostrava
12 : 10
video
online
HC Ostrava - Hrabůvka B
10 : 7
video
online
Opava - Hrabůvka B
6 : 10
video
online
Hlučín - Hrabůvka A
16 : 11
video
online
Karviná - Hlučín
15 : 9
video
online
Karviná - Hrabůvka A
13 : 14
video
online
Poruba - Karviná
17 : 11
video
online
Poruba - Hlučín
18 : 16
video
online
Poruba - Hrabůvka A
18 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
18
14
3
1
276 : 188
31
2
Karviná
18
10
0
8
226 : 200
20
3
Hlučín
18
8
1
9
215 : 189
17
4
Hrabůvka A
18
8
1
9
228 : 237
17
5
Opava
16
7
0
9
122 : 160
14
6
HC Ostrava
16
6
0
10
160 : 184
12
7
Hrabůvka B
16
4
1
11
139 : 208
9
Tabulka střelců
Anna Pudichová
Sokol Poruba
270
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
147
Alžběta Labudová
HC Hlučín
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
39
Anna Pudichová
Sokol Poruba
17
Marie Janošová
Sokol Poruba
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Dombrovská
HC Ostrava
18
Dominika Valová
Sokol Hrabůvka A
14
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.