Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Dalibor Mikurda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
34 : 27
2.liga mužů SM
8.5. 16:00
AF129
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
24.4. 17:30
AF115
Havířov - Vsetín
29 : 26
10.4. 10:30
AF114
Vsetín - Trnávka
33 : 39
21.3. 17:00
AF098
L.Zubří A - Paskov A
26 : 25
20.3. 18:00
AF102
Trnávka - Polanka A
34 : 31
7.3. 17:00
AF085
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
20.2. 18:00
AF077
Polanka A - Házená Uničov
35 : 24
15.11. 10:30
AF059
Trnávka - Holešov
31 : 40
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
19.9. 16:00
AF014
Polanka A - Šumperk
31 : 36
12.9. 18:00
AF010
Paskov A - Trnávka
24 : 18
1.liga starších dorostenců
10.4. 12:30
AG114
Vsetín - Lovosice
36 : 31
27.2. 16:00
AG084
Kopřivnice - Loko Plzeň
30 : 18
22.11. 15:00
AG064
Ostrava - Dukla
29 : 37
8.11. 13:00
AG049
Vsetín - N.Veselí
30 : 48
18.10. 13:00
AG042
Ostrava - Třeboň
33 : 30
2.liga starších dorostenců M
1.5. 10:00
AI121
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 26
20.2. 16:00
AI077
Polanka - Frýdek-Místek
25 : 29
19.9. 14:00
AI014
Polanka - Rožnov p/R
24 : 22
5.9. 00:00
AI001
Rožnov p/R - Přerov
33 : 21
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 12:00
AK121
Frýdek-Místek - N.Veselí
24 : 31
27.2. 14:00
AK084
Kopřivnice - Brno
31 : 18
22.11. 13:00
AK064
Ostrava - Prostějov
35 : 24
18.10. 11:00
AK042
Ostrava - Zlín
46 : 27
3.10. 17:00
AK025
Prostějov - N.Veselí
26 : 32
Žákovská liga starších žáků
27.3. 14:38
AO173
Karviná A - Ostrava A
22 : 15
27.3. 13:52
AO172
Č.Budějovice A - Lovosice A
15 : 23
27.3. 12:20
AO170
Ostrava A - Č.Budějovice A
17 : 21
27.3. 10:48
AO168
Talent A - Č.Budějovice A
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 13
video
online
Zábřeh - L.Zubří
6.6. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
9
9
0
0
271 : 193
18
2
Paskov
9
7
0
2
250 : 178
14
3
HC Ostrava
10
3
0
7
223 : 281
6
4
Zábřeh
1
1
0
0
10 : 0
2
5
Suchdol n/O
13
1
0
12
222 : 324
2
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
65
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
61
Barbora Gazdová
TJ Lesana Zubří
56
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
18
Dagmar Tvarožková
KH Orel Paskov
8
Iva Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Maňáková
HC Ostrava
18
Sylvie Čichoňová
HC Ostrava
12
Andrea Sehnalíková
TJ Loko. Suchdol n/O
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.