Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Dalibor Mikurda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
34 : 27
2.liga mužů SM
8.5. 16:00
AF129
Trnávka - L.Zubří A
34 : 33
24.4. 17:30
AF115
Havířov - Vsetín
29 : 26
10.4. 10:30
AF114
Vsetín - Trnávka
33 : 39
21.3. 17:00
AF098
L.Zubří A - Paskov A
26 : 25
20.3. 18:00
AF102
Trnávka - Polanka A
34 : 31
7.3. 17:00
AF085
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
20.2. 18:00
AF077
Polanka A - Házená Uničov
35 : 24
15.11. 10:30
AF059
Trnávka - Holešov
31 : 40
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
19.9. 16:00
AF014
Polanka A - Šumperk
31 : 36
12.9. 18:00
AF010
Paskov A - Trnávka
24 : 18
1.liga starších dorostenců
10.4. 12:30
AG114
Vsetín - Lovosice
36 : 31
27.2. 16:00
AG084
Kopřivnice - Loko Plzeň
30 : 18
22.11. 15:00
AG064
Ostrava - Dukla
29 : 37
8.11. 13:00
AG049
Vsetín - N.Veselí
30 : 48
18.10. 13:00
AG042
Ostrava - Třeboň
33 : 30
2.liga starších dorostenců M
1.5. 10:00
AI121
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 26
20.2. 16:00
AI077
Polanka - Frýdek-Místek
25 : 29
19.9. 14:00
AI014
Polanka - Rožnov p/R
24 : 22
5.9. 00:00
AI001
Rožnov p/R - Přerov
33 : 21
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 12:00
AK121
Frýdek-Místek - N.Veselí
24 : 31
27.2. 14:00
AK084
Kopřivnice - Brno
31 : 18
22.11. 13:00
AK064
Ostrava - Prostějov
35 : 24
18.10. 11:00
AK042
Ostrava - Zlín
46 : 27
3.10. 17:00
AK025
Prostějov - N.Veselí
26 : 32
Žákovská liga starších žáků
27.3. 14:38
AO173
Karviná A - Ostrava A
22 : 15
27.3. 13:52
AO172
Č.Budějovice A - Lovosice A
15 : 23
27.3. 12:20
AO170
Ostrava A - Č.Budějovice A
17 : 21
27.3. 10:48
AO168
Talent A - Č.Budějovice A
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
33 : 30
video
online
Karviná B - Ostrava B
46 : 12
video
online
Zubří B - Hranice
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
24
18
2
4
681 : 525
38
2
Ostrava B
24
16
0
8
632 : 591
32
3
F.-Místek B
24
12
2
10
604 : 543
26
4
Zubří B
24
12
0
12
658 : 649
24
5
Hranice
24
10
0
14
588 : 635
20
6
Vsetín
24
9
1
14
600 : 691
19
7
Kopřivnice B
24
4
1
19
520 : 649
9
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
254
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
230
Marián Janoš
Sokol Ostrava B
229
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Antes
KH Kopřivnice B
25
Jan Ličman
TJ Cement Hranice
24
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marcel Ginter
SKP Frýdek-Místek B
50
Lukáš Bezděk
KH Kopřivnice B
34
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.