Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Mladší žáci - třída II
22.5. 10:30
NF111
Kopřivnice B - Rožnov B
14 : 5
15.5. 10:00
NF108
Paskov - Ostrava B
12 : 31
11.4. 10:00
NF078
Klimkovice - Rožnov B
16 : 16
4.10. 15:30
NF025
Hranice - Krmelín
34 : 8
3.10. 09:00
NF029
Orlová - Paskov
23 : 11
SML Ženy
5.6. 16:00
NI058
Paskov - Suchdol n/O
32 : 13
8.5. 13:30
NI048
HC Ostrava - Suchdol n/O
27 : 19
SML Starší žačky
29.5. 15:00
NJ15
Hlučín - Poruba
5 : 20
29.5. 15:00
NJ13
Karviná - Hlučín
15 : 10
29.5. 15:00
NJ14
Karviná - Poruba
15 : 17
8.5. 15:00
NJ4
Karviná - Hlučín
28 : 16
SML Mladší žákyně
8.5. 10:00
NK35
HC Ostrava - Hrabůvka B
10 : 7
8.5. 10:00
NK36
Opava - Hrabůvka B
19 : 3
8.5. 10:00
NK34
HC Ostrava - Opava
14 : 5
27.3. 00:00
NK5
Karviná - HC Ostrava
13 : 10
27.3. 00:00
NK4
Karviná - Hrabůvka A
10 : 13
27.3. 00:00
NK6
Hrabůvka A - HC Ostrava
14 : 9
12.9. 11:00
NK012
Poruba - Hrabůvka B
24 : 3
12.9. 10:00
NK011
Opava - Hrabůvka B
13 : 11
12.9. 09:00
NK010
Opava - Poruba
8 : 22
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.