Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
24.4. 11:00
AI120
Frýdek-Místek - Zlín
44 : 28
21.3. 09:00
AI101
Hranice - Bystřice p.H.
37 : 16
14.3. 15:45
AI093
Rožnov p/R - Hranice
28 : 23
27.2. 12:00
AI081
Frýdek-Místek - Maloměřice
40 : 24
4.10. 14:00
AI027
Hranice - Rožnov p/R
30 : 26
19.9. 14:45
AI017
V. Bystřice - Olomouc
26 : 16
12.9. 13:45
AI011
Frýdek-Místek - Polanka
38 : 23
1.liga mladších dorostenců M
24.4. 09:00
AK120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 26
27.2. 10:00
AK081
Frýdek-Místek - Maloměřice
29 : 17
4.10. 12:30
AK027
Hranice - Karviná
25 : 28
12.9. 15:45
AK011
Frýdek-Místek - Prostějov
39 : 12
Český pohár mužů
28.8. 18:30
AN026
Paskov A - Polanka A
35 : 32
2.liga žen M
27.3. 14:30
AT066
Karviná - Poruba B
22 : 30
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 11:00
AX110
Zábřeh - Olomouc
15 : 22
14.2. 15:00
AX067
Karviná - Veselí n.M.
27 : 21
31.10. 11:00
AX042
Zábřeh - Kunovice
23 : 25
SML Muži
5.6. 18:00
NA156
Paskov B - Nový Jičín
24 : 25
11.4. 11:15
NA105
Klimkovice - Rožnov p/R
20 : 25
13.3. 15:45
NA182
Rožnov p/R - Nový Jičín
24 : 24
3.10. 15:00
NA030
Krnov - Klimkovice
23 : 14
28.9. 16:00
NA089
Paskov B - Polanka B
23 : 23
SML Dorostenci
1.11. 15:30
NB027
Nový Jičín - Klimkovice
14 : 27
10.10. 11:30
NB018
Trnávka - Nový Jičín
22 : 10
4.9. 15:30
NB001
Rožnov p/R - Krmelín
33 : 24
SML Starší žáci - třída I
22.5. 09:15
NC069
Kopřivnice A - Karviná A
21 : 28
24.10. 10:00
NC036
Ostrava A - Rožnov p/R
29 : 15
SML Starší žáci - třída II
22.5. 11:45
ND097
Kopřivnice B - Karviná B
20 : 23
4.10. 16:30
ND017
Hranice - Kopřivnice B
42 : 23
SML Mladší žáci - třída I
22.5. 10:30
NE097
Kopřivnice A - Karviná A
17 : 16
SML Mladší žáci - třída II
5.6. 12:00
NF122
Paskov - Rožnov B
17 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.