Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
Rozpis soutěže
Základní část
1. nástavbový turnaj
2. nástavbový turnaj
Jarní část
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
24.4. 11:00
AI120
Frýdek-Místek - Zlín
44 : 28
21.3. 09:00
AI101
Hranice - Bystřice p.H.
37 : 16
14.3. 15:45
AI093
Rožnov p/R - Hranice
28 : 23
27.2. 12:00
AI081
Frýdek-Místek - Maloměřice
40 : 24
4.10. 14:00
AI027
Hranice - Rožnov p/R
30 : 26
19.9. 14:45
AI017
V. Bystřice - Olomouc
26 : 16
12.9. 13:45
AI011
Frýdek-Místek - Polanka
38 : 23
1.liga mladších dorostenců M
24.4. 09:00
AK120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 26
27.2. 10:00
AK081
Frýdek-Místek - Maloměřice
29 : 17
4.10. 12:30
AK027
Hranice - Karviná
25 : 28
12.9. 15:45
AK011
Frýdek-Místek - Prostějov
39 : 12
Český pohár mužů
28.8. 18:30
AN026
Paskov A - Polanka A
35 : 32
2.liga žen M
27.3. 14:30
AT066
Karviná - Poruba B
22 : 30
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 11:00
AX110
Zábřeh - Olomouc
15 : 22
14.2. 15:00
AX067
Karviná - Veselí n.M.
27 : 21
31.10. 11:00
AX042
Zábřeh - Kunovice
23 : 25
SML Muži
5.6. 18:00
NA156
Paskov B - Nový Jičín
24 : 25
11.4. 11:15
NA105
Klimkovice - Rožnov p/R
20 : 25
13.3. 15:45
NA182
Rožnov p/R - Nový Jičín
24 : 24
3.10. 15:00
NA030
Krnov - Klimkovice
23 : 14
28.9. 16:00
NA089
Paskov B - Polanka B
23 : 23
SML Dorostenci
1.11. 15:30
NB027
Nový Jičín - Klimkovice
14 : 27
10.10. 11:30
NB018
Trnávka - Nový Jičín
22 : 10
4.9. 15:30
NB001
Rožnov p/R - Krmelín
33 : 24
SML Starší žáci - třída I
22.5. 09:15
NC069
Kopřivnice A - Karviná A
21 : 28
24.10. 10:00
NC036
Ostrava A - Rožnov p/R
29 : 15
SML Starší žáci - třída II
22.5. 11:45
ND097
Kopřivnice B - Karviná B
20 : 23
4.10. 16:30
ND017
Hranice - Kopřivnice B
42 : 23
SML Mladší žáci - třída I
22.5. 10:30
NE097
Kopřivnice A - Karviná A
17 : 16
SML Mladší žáci - třída II
5.6. 12:00
NF122
Paskov - Rožnov B
17 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
10.kolo turnaj HC Hlučín a samostatný zápas - výsledky
video
online
Poruba - HC Ostrava
18 : 6
video
online
Hlučín - Poruba
13 : 18
video
online
Hlučín - HC Ostrava
8 : 6
video
online
L.Zubří - Karviná
19 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
16
14
1
1
289 : 198
29
2
Karviná
16
10
2
4
273 : 221
22
3
HC Ostrava
16
5
2
9
162 : 198
12
4
Hlučín
16
4
3
9
216 : 264
11
5
L.Zubří
16
1
4
11
213 : 272
6
Tabulka střelců
Kristýna Desortová
HC Hlučín
149
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
134
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Zemanová
TJ Lesana Zubří
32
Tereza Kološová
Sokol Poruba
30
Kristýna Desortová
HC Hlučín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Káňová
TJ Sokol Karviná
38
Monika Aišmanová
HC Ostrava
34
Kristýna Desortová
HC Hlučín
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.