Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
24.4. 11:00
AI120
Frýdek-Místek - Zlín
44 : 28
21.3. 09:00
AI101
Hranice - Bystřice p.H.
37 : 16
14.3. 15:45
AI093
Rožnov p/R - Hranice
28 : 23
27.2. 12:00
AI081
Frýdek-Místek - Maloměřice
40 : 24
4.10. 14:00
AI027
Hranice - Rožnov p/R
30 : 26
19.9. 14:45
AI017
V. Bystřice - Olomouc
26 : 16
12.9. 13:45
AI011
Frýdek-Místek - Polanka
38 : 23
1.liga mladších dorostenců M
24.4. 09:00
AK120
Frýdek-Místek - Zlín
34 : 26
27.2. 10:00
AK081
Frýdek-Místek - Maloměřice
29 : 17
4.10. 12:30
AK027
Hranice - Karviná
25 : 28
12.9. 15:45
AK011
Frýdek-Místek - Prostějov
39 : 12
Český pohár mužů
28.8. 18:30
AN026
Paskov A - Polanka A
35 : 32
2.liga žen M
27.3. 14:30
AT066
Karviná - Poruba B
22 : 30
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 11:00
AX110
Zábřeh - Olomouc
15 : 22
14.2. 15:00
AX067
Karviná - Veselí n.M.
27 : 21
31.10. 11:00
AX042
Zábřeh - Kunovice
23 : 25
SML Muži
5.6. 18:00
NA156
Paskov B - Nový Jičín
24 : 25
11.4. 11:15
NA105
Klimkovice - Rožnov p/R
20 : 25
13.3. 15:45
NA182
Rožnov p/R - Nový Jičín
24 : 24
3.10. 15:00
NA030
Krnov - Klimkovice
23 : 14
28.9. 16:00
NA089
Paskov B - Polanka B
23 : 23
SML Dorostenci
1.11. 15:30
NB027
Nový Jičín - Klimkovice
14 : 27
10.10. 11:30
NB018
Trnávka - Nový Jičín
22 : 10
4.9. 15:30
NB001
Rožnov p/R - Krmelín
33 : 24
SML Starší žáci - třída I
22.5. 09:15
NC069
Kopřivnice A - Karviná A
21 : 28
24.10. 10:00
NC036
Ostrava A - Rožnov p/R
29 : 15
SML Starší žáci - třída II
22.5. 11:45
ND097
Kopřivnice B - Karviná B
20 : 23
4.10. 16:30
ND017
Hranice - Kopřivnice B
42 : 23
SML Mladší žáci - třída I
22.5. 10:30
NE097
Kopřivnice A - Karviná A
17 : 16
SML Mladší žáci - třída II
5.6. 12:00
NF122
Paskov - Rožnov B
17 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
33 : 30
video
online
Karviná B - Ostrava B
46 : 12
video
online
Zubří B - Hranice
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
24
18
2
4
681 : 525
38
2
Ostrava B
24
16
0
8
632 : 591
32
3
F.-Místek B
24
12
2
10
604 : 543
26
4
Zubří B
24
12
0
12
658 : 649
24
5
Hranice
24
10
0
14
588 : 635
20
6
Vsetín
24
9
1
14
600 : 691
19
7
Kopřivnice B
24
4
1
19
520 : 649
9
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
254
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
230
Marián Janoš
Sokol Ostrava B
229
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Antes
KH Kopřivnice B
25
Jan Ličman
TJ Cement Hranice
24
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marcel Ginter
SKP Frýdek-Místek B
50
Lukáš Bezděk
KH Kopřivnice B
34
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.