Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
13.3. 11:00
AI094
Frýdek-Místek - V. Bystřice
33 : 20
13.2. 10:30
AI068
Frýdek-Místek - Bystřice p.H.
40 : 16
8.11. 14:00
AI049
Hranice - Přerov
27 : 24
10.10. 10:00
AI033
Frýdek-Místek - Luhačovice
51 : 31
20.9. 14:00
AI016
Hranice - Zlín
31 : 28
1.liga mladších dorostenců M
13.3. 09:00
AK094
Frýdek-Místek - V. Bystřice
31 : 22
13.2. 08:30
AK068
Frýdek-Místek - Zubří
21 : 22
8.11. 12:30
AK049
Hranice - N.Veselí
32 : 25
10.10. 12:00
AK033
Frýdek-Místek - Brno
38 : 12
20.9. 12:30
AK016
Hranice - Zlín
29 : 21
5.9. 10:00
AK004
Ostrava - Maloměřice
35 : 24
Žákovská liga starších žáků
27.3. 15:24
AO174
Lovosice A - Talent A
15 : 24
27.3. 13:06
AO171
Talent A - Karviná A
12 : 29
27.3. 11:34
AO169
Karviná A - Lovosice A
28 : 14
27.3. 10:02
AO167
Lovosice A - Ostrava A
17 : 21
27.3. 08:30
AO165
Ostrava A - Talent A
24 : 16
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 11:00
AX117
Poruba - Bohunice
26 : 30
20.3. 11:00
AX097
Zábřeh - Karviná
19 : 24
22.11. 14:00
AX058
Poruba - Vlčnov
21 : 19
3.10. 15:00
AX019
Karviná - Vlčnov
30 : 14
SML Muži
25.4. 14:30
NA117
Suchdol n/O - Nový Jičín
22 : 23
17.4. 11:00
NA111
Hlučín - Veselá "A"
17 : 23
27.9. 10:30
NA022
Krmelín - L.Zubří B
27 : 13
6.9. 14:00
NA007
Veselá "A" - Veselá "B"
42 : 18
SML Starší žáci - třída I
21.11. 11:00
NC049
F.-Místek A - Kopřivnice A
21 : 40
14.11. 10:30
NC047
Rožnov p/R - Zubří A
20 : 32
17.10. 12:30
NC027
Karviná A - Ostrava A
35 : 20
SML Starší žáci - třída II
29.5. 09:50
ND102
Vsetín - Ostrava B
36 : 27
28.3. 16:30
ND072
Hranice - Ostrava B
28 : 19
21.11. 09:40
ND049
F.-Místek B - Kopřivnice B
26 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Paskov - Suchdol n/O
32 : 13
video
online
Zábřeh - L.Zubří
6.6. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
9
9
0
0
271 : 193
18
2
Paskov
9
7
0
2
250 : 178
14
3
HC Ostrava
10
3
0
7
223 : 281
6
4
Zábřeh
1
1
0
0
10 : 0
2
5
Suchdol n/O
13
1
0
12
222 : 324
2
Tabulka střelců
Nikola Vajdová
HC Ostrava
65
Silvie Ledererová
KH Orel Paskov
61
Barbora Gazdová
TJ Lesana Zubří
56
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Vajdová
HC Ostrava
18
Dagmar Tvarožková
KH Orel Paskov
8
Iva Hrabovská
TJ Loko. Suchdol n/O
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Maňáková
HC Ostrava
18
Sylvie Čichoňová
HC Ostrava
12
Andrea Sehnalíková
TJ Loko. Suchdol n/O
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.