Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
13.3. 11:00
AI094
Frýdek-Místek - V. Bystřice
33 : 20
13.2. 10:30
AI068
Frýdek-Místek - Bystřice p.H.
40 : 16
8.11. 14:00
AI049
Hranice - Přerov
27 : 24
10.10. 10:00
AI033
Frýdek-Místek - Luhačovice
51 : 31
20.9. 14:00
AI016
Hranice - Zlín
31 : 28
1.liga mladších dorostenců M
13.3. 09:00
AK094
Frýdek-Místek - V. Bystřice
31 : 22
13.2. 08:30
AK068
Frýdek-Místek - Zubří
21 : 22
8.11. 12:30
AK049
Hranice - N.Veselí
32 : 25
10.10. 12:00
AK033
Frýdek-Místek - Brno
38 : 12
20.9. 12:30
AK016
Hranice - Zlín
29 : 21
5.9. 10:00
AK004
Ostrava - Maloměřice
35 : 24
Žákovská liga starších žáků
27.3. 15:24
AO174
Lovosice A - Talent A
15 : 24
27.3. 13:06
AO171
Talent A - Karviná A
12 : 29
27.3. 11:34
AO169
Karviná A - Lovosice A
28 : 14
27.3. 10:02
AO167
Lovosice A - Ostrava A
17 : 21
27.3. 08:30
AO165
Ostrava A - Talent A
24 : 16
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 11:00
AX117
Poruba - Bohunice
26 : 30
20.3. 11:00
AX097
Zábřeh - Karviná
19 : 24
22.11. 14:00
AX058
Poruba - Vlčnov
21 : 19
3.10. 15:00
AX019
Karviná - Vlčnov
30 : 14
SML Muži
25.4. 14:30
NA117
Suchdol n/O - Nový Jičín
22 : 23
17.4. 11:00
NA111
Hlučín - Veselá "A"
17 : 23
27.9. 10:30
NA022
Krmelín - L.Zubří B
27 : 13
6.9. 14:00
NA007
Veselá "A" - Veselá "B"
42 : 18
SML Starší žáci - třída I
21.11. 11:00
NC049
F.-Místek A - Kopřivnice A
21 : 40
14.11. 10:30
NC047
Rožnov p/R - Zubří A
20 : 32
17.10. 12:30
NC027
Karviná A - Ostrava A
35 : 20
SML Starší žáci - třída II
29.5. 09:50
ND102
Vsetín - Ostrava B
36 : 27
28.3. 16:30
ND072
Hranice - Ostrava B
28 : 19
21.11. 09:40
ND049
F.-Místek B - Kopřivnice B
26 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
20 : 18
video
online
Rožnov B - F.-Místek B
14 : 16
video
online
Krmelín - Karviná B
18 : 14
video
online
Klimkovice - Paskov
29 : 22
video
online
Zubří B - Orlová
19 : 17
video
online
Hranice - Ostrava B
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Vsetín
22
21
0
1
472 : 251
42
2
Ostrava B
22
20
0
2
469 : 287
40
3
Zubří B
22
13
2
7
434 : 381
28
4
Klimkovice
22
13
2
7
501 : 459
28
5
Kopřivnice B
22
12
1
9
304 : 304
25
6
Orlová
22
11
3
8
377 : 347
25
7
Hranice
22
11
2
9
373 : 275
24
8
Karviná B
22
11
0
11
363 : 315
22
9
Krmelín
22
4
2
16
249 : 422
10
10
F.-Místek B
22
4
1
17
236 : 367
9
11
Rožnov B
22
3
1
18
212 : 394
7
12
Paskov
22
2
0
20
300 : 488
4
Tabulka střelců
Radek Číž
KH Zbrojovka Vsetín
169
Daniel Křístek
Sokol Ostrava B
142
František Nesvadba
KH Zbrojovka Vsetín
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
16
Luděk Piwko
HCB Karviná B
15
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava B
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hamřík
Sokol Klimkovice
34
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
28
Jakub Sohr
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.