Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
7.3. 08:00
AO125
Chodov - Kopřivnice A
11 : 18
13.12. 16:40
AO044
Strakonice A - Dukla 6
17 : 12
13.12. 14:40
AO041
Jablonec - Dukla 6
18 : 15
13.12. 12:40
AO038
Strakonice A - Talent A
10 : 15
13.12. 10:40
AO035
Jablonec - Talent A
14 : 15
13.12. 08:40
AO032
Strakonice A - Jablonec
8 : 15
2.liga žen M
28.3. 11:00
AT077
Poruba B - V. Meziříčí
29 : 32
1.liga mladších dorostenek M
28.3. 09:00
AX104
Poruba - V. Meziříčí
27 : 26
Mistrovství ČR starších žaček
6.6. 13:30
AZA015
Slavia - Zlín "A"
16 : 23
6.6. 09:30
AZA011
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 12
5.6. 14:45
AZA007
HC Plzeň - Zora Olomouc
17 : 17
5.6. 11:45
AZA004
Zlín "A" - HC Plzeň
23 : 20
5.6. 08:30
AZA001
Zlín "A" - Zora Olomouc
17 : 15
SML Muži
23.5. 15:00
NA143
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
22.5. 11:00
NA142
Hlučín - Třinec
19 : 24
16.5. 10:30
NA139
Třinec - L.Zubří B
29 : 21
9.5. 15:00
NA130
Veselá "A" - Nový Jičín
32 : 15
9.5. 13:00
NA129
Veselá "B" - Třinec
18 : 21
22.11. 15:00
NA048
L.Zubří B - Třinec
26 : 21
7.11. 11:00
NA067
Klimkovice - L.Zubří B
28 : 16
28.10. 10:30
NA080
Klimkovice - Paskov B
41 : 20
SML Dorostenci
6.5. 17:30
NB046
Krmelín - Rožnov p/R
17 : 24
27.3. 11:45
NB031
Rožnov p/R - Krmelín
49 : 23
7.11. 09:30
NB029
Klimkovice - Trnávka
23 : 23
17.10. 10:00
NB021
Klimkovice - Rožnov p/R
24 : 28
SML Starší žáci - třída I
19.9. 11:15
NC009
Ostrava A - Kopřivnice A
14 : 31
12.9. 09:15
NC005
Kopřivnice A - Zubří A
28 : 15
5.9. 11:15
NC002
Ostrava A - F.-Místek A
12 : 26
SML Starší žáci - třída II
15.5. 09:50
ND095
Vsetín - F.-Místek B
15 : 26
20.3. 08:30
ND067
F.-Místek B - Vsetín
32 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
33 : 30
video
online
Karviná B - Ostrava B
46 : 12
video
online
Zubří B - Hranice
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
24
18
2
4
681 : 525
38
2
Ostrava B
24
16
0
8
632 : 591
32
3
F.-Místek B
24
12
2
10
604 : 543
26
4
Zubří B
24
12
0
12
658 : 649
24
5
Hranice
24
10
0
14
588 : 635
20
6
Vsetín
24
9
1
14
600 : 691
19
7
Kopřivnice B
24
4
1
19
520 : 649
9
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
254
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
230
Marián Janoš
Sokol Ostrava B
229
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Antes
KH Kopřivnice B
25
Jan Ličman
TJ Cement Hranice
24
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marcel Ginter
SKP Frýdek-Místek B
50
Lukáš Bezděk
KH Kopřivnice B
34
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.