Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
30.5. 17:30
NA153
Nový Jičín - Hlučín
27 : 24
29.5. 10:30
NA152
Rožnov p/R - L.Zubří B
30 : 20
18.4. 10:30
NA109
Třinec - Suchdol n/O
23 : 31
20.3. 00:00
NA172
Hlučín - Polanka B
19 : 26
17.11. 14:30
NA062
Hlučín - Nový Jičín
16 : 20
24.10. 15:00
NA056
Krnov - Suchdol n/O
20 : 31
10.10. 14:30
NA038
Třinec - Veselá "B"
30 : 13
26.9. 11:30
NA028
Klimkovice - Polanka B
22 : 23
19.9. 15:00
NA017
Krnov - Nový Jičín
25 : 26
SML Dorostenci
30.5. 15:30
NB057
Nový Jičín - Klimkovice
16 : 28
3.10. 11:30
NB014
Trnávka - Klimkovice
18 : 24
26.9. 10:05
NB012
Klimkovice - Nový Jičín
35 : 16
SML Starší žáci - třída I
5.6. 08:30
NC078
Rožnov p/R - Karviná A
22 : 32
22.5. 11:15
NC072
Ostrava A - Polanka
39 : 16
15.5. 00:00
NC065
Ostrava A - Kopřivnice A
28 : 26
21.11. 12:30
NC050
Karviná A - Rožnov p/R
36 : 15
28.9. 09:15
NC029
Kopřivnice A - Rožnov p/R
34 : 14
SML Starší žáci - třída II
15.5. 00:00
ND093
Ostrava B - Kopřivnice B
23 : 18
27.3. 00:00
ND069
Karviná B - Kopřivnice B
31 : 20
31.10. 09:00
ND039
F.-Místek B - Vsetín
21 : 26
25.10. 16:30
ND035
Hranice - F.-Místek B
27 : 17
SML Mladší žáci - třída I
5.6. 09:45
NE106
Rožnov A - Karviná A
19 : 14
22.5. 10:15
NE100
Ostrava A - Polanka
17 : 24
15.5. 00:00
NE093
Ostrava A - Kopřivnice A
13 : 21
27.3. 00:00
NE069
Karviná A - Kopřivnice A
13 : 17
21.11. 11:30
NE050
Karviná A - Rožnov A
18 : 16
31.10. 10:30
NE038
Rožnov A - Polanka
20 : 19
28.9. 08:00
NE029
Kopřivnice A - Rožnov A
15 : 11
SML Mladší žáci - třída II
29.5. 11:00
NF119
Rožnov B - Ostrava B
5 : 17
22.5. 08:00
NF110
Ostrava B - F.-Místek B
25 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 21. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov p/R
23 : 16
video
online
Karviná A - Ostrava A
52 : 20
video
online
Zubří A - Polanka
34 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
18
18
0
0
657 : 355
36
2
Kopřivnice A
18
13
1
4
558 : 408
27
3
Zubří A
18
10
0
8
480 : 472
20
4
Ostrava A
18
9
2
7
453 : 434
20
5
F.-Místek A
18
6
0
12
432 : 480
12
6
Rožnov p/R
18
5
1
12
356 : 457
11
7
Polanka
18
0
0
18
287 : 617
0
Tabulka střelců
David Zima
KH Kopřivnice A
175
Dominik Rogala
Sokol Ostrava A
126
Jiří Hodulík
HCB Karviná A
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
13
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
10
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
40
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek A
36
Miroslav Pšenica
HC Zubří A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.