Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
6.9. 17:00
AF002
Zubří jun. - Házená Uničov
37 : 29
1.liga starších dorostenců
9.5. 15:00
AG132
Karviná - Bohunice
38 : 19
1.5. 16:00
AG124
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
6.3. 15:30
AG088
Vsetín - Bohunice
28 : 35
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
21.2. 14:00
AI075
Hranice - Olomouc
38 : 21
15.11. 14:00
AI060
Hranice - V. Bystřice
30 : 19
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 17:00
AK132
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
21.2. 12:30
AK075
Hranice - Ostrava
38 : 22
15.11. 12:30
AK060
Hranice - V. Bystřice
29 : 29
6.9. 13:00
AK002
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga žen M
18.4. 13:00
AT076
Karviná - Měnín
49 : 18
8.11. 17:00
AT039
Poruba B - Bohunice
23 : 21
12.9. 17:00
AT006
Karviná - Bohunice
37 : 24
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 10:30
AX115
Karviná - V. Meziříčí
22 : 26
12.3. 16:00
AX096
Zábřeh - Vlčnov
17 : 22
8.11. 15:00
AX047
Poruba - Zlín
25 : 30
12.9. 15:00
AX007
Karviná - Bohunice
30 : 23
SML Muži
23.5. 15:00
NA143
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
16.5. 14:30
NA135
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
15.5. 11:00
NA140
Hlučín - Paskov B
26 : 26
27.9. 17:30
NA026
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.