Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Základní část
Jarní část
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
6.9. 17:00
AF002
Zubří jun. - Házená Uničov
37 : 29
1.liga starších dorostenců
9.5. 15:00
AG132
Karviná - Bohunice
38 : 19
1.5. 16:00
AG124
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
6.3. 15:30
AG088
Vsetín - Bohunice
28 : 35
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
21.2. 14:00
AI075
Hranice - Olomouc
38 : 21
15.11. 14:00
AI060
Hranice - V. Bystřice
30 : 19
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 17:00
AK132
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
21.2. 12:30
AK075
Hranice - Ostrava
38 : 22
15.11. 12:30
AK060
Hranice - V. Bystřice
29 : 29
6.9. 13:00
AK002
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga žen M
18.4. 13:00
AT076
Karviná - Měnín
49 : 18
8.11. 17:00
AT039
Poruba B - Bohunice
23 : 21
12.9. 17:00
AT006
Karviná - Bohunice
37 : 24
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 10:30
AX115
Karviná - V. Meziříčí
22 : 26
12.3. 16:00
AX096
Zábřeh - Vlčnov
17 : 22
8.11. 15:00
AX047
Poruba - Zlín
25 : 30
12.9. 15:00
AX007
Karviná - Bohunice
30 : 23
SML Muži
23.5. 15:00
NA143
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
16.5. 14:30
NA135
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
15.5. 11:00
NA140
Hlučín - Paskov B
26 : 26
27.9. 17:30
NA026
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.nadstavbové turnaje - TJ Sokol Poruba a SK P.E.M.A. Opava - výsledky
video
online
Opava - HC Ostrava
12 : 10
video
online
HC Ostrava - Hrabůvka B
10 : 7
video
online
Opava - Hrabůvka B
6 : 10
video
online
Hlučín - Hrabůvka A
16 : 11
video
online
Karviná - Hlučín
15 : 9
video
online
Karviná - Hrabůvka A
13 : 14
video
online
Poruba - Karviná
17 : 11
video
online
Poruba - Hlučín
18 : 16
video
online
Poruba - Hrabůvka A
18 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
18
14
3
1
276 : 188
31
2
Karviná
18
10
0
8
226 : 200
20
3
Hlučín
18
8
1
9
215 : 189
17
4
Hrabůvka A
18
8
1
9
228 : 237
17
5
Opava
16
7
0
9
122 : 160
14
6
HC Ostrava
16
6
0
10
160 : 184
12
7
Hrabůvka B
16
4
1
11
139 : 208
9
Tabulka střelců
Anna Pudichová
Sokol Poruba
270
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
147
Alžběta Labudová
HC Hlučín
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
39
Anna Pudichová
Sokol Poruba
17
Marie Janošová
Sokol Poruba
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Dombrovská
HC Ostrava
18
Dominika Valová
Sokol Hrabůvka A
14
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.