Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.4. 17:00
AF111
L.Zubří A - Šumperk
31 : 33
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
6.9. 17:00
AF002
Zubří jun. - Házená Uničov
37 : 29
1.liga starších dorostenců
9.5. 15:00
AG132
Karviná - Bohunice
38 : 19
1.5. 16:00
AG124
Kopřivnice - Dukla
28 : 33
6.3. 15:30
AG088
Vsetín - Bohunice
28 : 35
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
21.2. 14:00
AI075
Hranice - Olomouc
38 : 21
15.11. 14:00
AI060
Hranice - V. Bystřice
30 : 19
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 17:00
AK132
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
21.2. 12:30
AK075
Hranice - Ostrava
38 : 22
15.11. 12:30
AK060
Hranice - V. Bystřice
29 : 29
6.9. 13:00
AK002
Zubří - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga žen M
18.4. 13:00
AT076
Karviná - Měnín
49 : 18
8.11. 17:00
AT039
Poruba B - Bohunice
23 : 21
12.9. 17:00
AT006
Karviná - Bohunice
37 : 24
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 10:30
AX115
Karviná - V. Meziříčí
22 : 26
12.3. 16:00
AX096
Zábřeh - Vlčnov
17 : 22
8.11. 15:00
AX047
Poruba - Zlín
25 : 30
12.9. 15:00
AX007
Karviná - Bohunice
30 : 23
SML Muži
23.5. 15:00
NA143
L.Zubří B - Nový Jičín
19 : 25
16.5. 14:30
NA135
Suchdol n/O - Polanka B
26 : 25
15.5. 11:00
NA140
Hlučín - Paskov B
26 : 26
27.9. 17:30
NA026
Nový Jičín - Suchdol n/O
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
33 : 30
video
online
Karviná B - Ostrava B
46 : 12
video
online
Zubří B - Hranice
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
24
18
2
4
681 : 525
38
2
Ostrava B
24
16
0
8
632 : 591
32
3
F.-Místek B
24
12
2
10
604 : 543
26
4
Zubří B
24
12
0
12
658 : 649
24
5
Hranice
24
10
0
14
588 : 635
20
6
Vsetín
24
9
1
14
600 : 691
19
7
Kopřivnice B
24
4
1
19
520 : 649
9
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
254
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
230
Marián Janoš
Sokol Ostrava B
229
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Antes
KH Kopřivnice B
25
Jan Ličman
TJ Cement Hranice
24
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marcel Ginter
SKP Frýdek-Místek B
50
Lukáš Bezděk
KH Kopřivnice B
34
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.