Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 10:30
AB131
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
1.5. 17:00
AB125
Brno - Napajedla A
36 : 32
28.3. 15:00
AB106
Karviná j. - Brno
29 : 33
6.3. 17:00
AB085
Litovel - N.Veselí
29 : 25
21.2. 10:30
AB078
Bystřice A - Karviná j.
34 : 31
22.11. 11:00
AB063
Litovel - Napajedla A
33 : 26
7.11. 17:00
AB051
Brno - Kostelec A
26 : 26
18.10. 17:00
AB037
Napajedla A - N.Veselí
26 : 27
11.10. 10:30
AB035
Bystřice A - Chodov
31 : 32
13.9. 13:00
AB012
Karviná j. - Bystřice A
28 : 26
6.9. 13:00
AB001
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
5.9. 10:30
AB003
Kostelec A - Košutka A
24 : 22
2.liga mužů SM
10.10. 16:00
AF036
Polanka A - Trnávka
40 : 26
2.liga starších dorostenců M
9.5. 12:30
AI131
Bystřice p.H. - Zlín
22 : 31
6.3. 14:45
AI085
Litovel - Přerov
33 : 24
21.2. 12:30
AI078
Bystřice p.H. - Rožnov p/R
21 : 32
22.11. 09:00
AI063
Litovel - Maloměřice
28 : 34
11.10. 12:30
AI035
Bystřice p.H. - Hranice
20 : 29
10.10. 14:00
AI036
Polanka - Maloměřice
32 : 25
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 15:00
AK125
Brno - Maloměřice
27 : 37
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN066
Frýdek-Místek - Zubří
17 : 47
1.liga žen
25.4. 14:30
AR121
Olomouc j. - H.Brod
34 : 33
28.2. 14:30
AR081
Olomouc j. - Otrokovice
30 : 34
15.11. 11:00
AR050
Zlín j. - Otrokovice
22 : 32
20.9. 15:00
AR015
Otrokovice - Olomouc j.
22 : 33
2.liga žen M
20.9. 17:00
AT011
Otrokovice B - Karviná
20 : 22
1.liga starších dorostenek
25.4. 12:30
AU121
Olomouc - H.Brod
33 : 21
28.2. 12:30
AU081
Olomouc - HC Plzeň
16 : 27
15.11. 13:00
AU050
Zlín - HC Plzeň
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
25.4. 16:30
AX121
Olomouc - Karviná
43 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
33 : 30
video
online
Karviná B - Ostrava B
46 : 12
video
online
Zubří B - Hranice
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
24
18
2
4
681 : 525
38
2
Ostrava B
24
16
0
8
632 : 591
32
3
F.-Místek B
24
12
2
10
604 : 543
26
4
Zubří B
24
12
0
12
658 : 649
24
5
Hranice
24
10
0
14
588 : 635
20
6
Vsetín
24
9
1
14
600 : 691
19
7
Kopřivnice B
24
4
1
19
520 : 649
9
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
254
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
230
Marián Janoš
Sokol Ostrava B
229
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Antes
KH Kopřivnice B
25
Jan Ličman
TJ Cement Hranice
24
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marcel Ginter
SKP Frýdek-Místek B
50
Lukáš Bezděk
KH Kopřivnice B
34
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.