Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Základní část
Jarní část
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
7.3. 17:20
AO139
Karviná A - Kopřivnice A
17 : 19
7.3. 14:40
AO135
N. Veselí - Ostrava A
20 : 14
7.3. 12:00
AO131
N. Veselí - Chodov
18 : 16
7.3. 10:00
AO128
Chodov - Jablonec
13 : 19
7.3. 08:40
AO126
Jablonec - N. Veselí
19 : 20
13.12. 16:00
AO043
Ostrava A - Jablonec
17 : 12
13.12. 14:00
AO040
Ostrava A - Strakonice A
19 : 11
13.12. 12:00
AO037
Jablonec - Rožnov p/R
11 : 17
13.12. 10:00
AO034
Rožnov p/R - Strakonice A
19 : 16
13.12. 08:00
AO031
Rožnov p/R - Ostrava A
6 : 21
2.liga žen M
27.2. 18:00
AT046
Karviná - Veselí n.M.
30 : 25
1.liga mladších dorostenek M
27.2. 16:00
AX079
Karviná - Otrokovice
20 : 21
SML Muži
6.6. 14:30
NA158
L.Zubří B - Klimkovice
24 : 19
18.4. 14:30
NA112
L.Zubří B - Veselá "B"
25 : 15
1.11. 14:30
NA061
L.Zubří B - Rožnov p/R
26 : 24
24.10. 11:45
NA053
Rožnov p/R - Veselá "B"
39 : 25
4.10. 14:30
NA035
L.Zubří B - Hlučín
24 : 17
26.9. 16:00
NA024
Paskov B - Veselá "A"
13 : 25
20.9. 15:00
NA020
Veselá "A" - Hlučín
27 : 12
20.9. 13:00
NA021
Veselá "B" - L.Zubří B
7 : 19
13.9. 14:30
NA009
L.Zubří B - Veselá "A"
21 : 29
SML Dorostenci
27.3. 11:45
NB031
Rožnov p/R - Krmelín
49 : 23
24.10. 10:15
NB023
Rožnov p/R - Nový Jičín
40 : 21
17.10. 11:30
NB019
Trnávka - Krmelín
26 : 14
SML Starší žáci - třída II
28.10. 00:00
ND053
Kopřivnice B - Vsetín
20 : 27
SML Mladší žáci - třída II
17.4. 10:00
NF082
Paskov - Zubří B
19 : 27
24.10. 08:30
NF045
Rožnov B - Kopřivnice B
6 : 14
26.9. 14:00
NF021
Paskov - Karviná B
13 : 14
SML Ženy
1.11. 12:30
NI025
L.Zubří - Paskov
26 : 25
26.9. 12:00
NI010
Paskov - L.Zubří
23 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.nadstavbové turnaje - TJ Sokol Poruba a SK P.E.M.A. Opava - výsledky
video
online
Opava - HC Ostrava
12 : 10
video
online
HC Ostrava - Hrabůvka B
10 : 7
video
online
Opava - Hrabůvka B
6 : 10
video
online
Hlučín - Hrabůvka A
16 : 11
video
online
Karviná - Hlučín
15 : 9
video
online
Karviná - Hrabůvka A
13 : 14
video
online
Poruba - Karviná
17 : 11
video
online
Poruba - Hlučín
18 : 16
video
online
Poruba - Hrabůvka A
18 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
18
14
3
1
276 : 188
31
2
Karviná
18
10
0
8
226 : 200
20
3
Hlučín
18
8
1
9
215 : 189
17
4
Hrabůvka A
18
8
1
9
228 : 237
17
5
Opava
16
7
0
9
122 : 160
14
6
HC Ostrava
16
6
0
10
160 : 184
12
7
Hrabůvka B
16
4
1
11
139 : 208
9
Tabulka střelců
Anna Pudichová
Sokol Poruba
270
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
147
Alžběta Labudová
HC Hlučín
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
39
Anna Pudichová
Sokol Poruba
17
Marie Janošová
Sokol Poruba
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Dombrovská
HC Ostrava
18
Dominika Valová
Sokol Hrabůvka A
14
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.