Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Hlaváč
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1947
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.12.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Starší žáci - třída II
6.6. 16:30
ND108
Hranice - Vsetín
30 : 23
16.5. 10:30
ND096
Zubří B - Karviná B
26 : 36
8.5. 11:45
ND089
Kopřivnice B - Zubří B
37 : 31
22.11. 10:30
ND051
Zubří B - Ostrava B
20 : 21
14.11. 10:50
ND048
F.-Místek B - Karviná B
16 : 27
28.10. 16:30
ND054
Hranice - Zubří B
32 : 31
10.10. 08:00
ND023
Ostrava B - Zubří B
30 : 22
26.9. 09:40
ND014
F.-Místek B - Zubří B
36 : 25
SML Mladší žáci - třída I
13.6. 08:00
NE110
Zubří A - Polanka
28 : 17
16.5. 08:30
NE096
Zubří A - Karviná A
17 : 10
8.5. 08:00
NE089
Kopřivnice A - Zubří A
14 : 21
22.11. 09:30
NE051
Zubří A - Ostrava A
25 : 15
14.11. 09:40
NE048
F.-Místek A - Karviná A
13 : 7
7.11. 13:00
NE044
Polanka - Ostrava A
10 : 14
10.10. 09:15
NE023
Ostrava A - Zubří A
7 : 17
26.9. 10:55
NE014
F.-Místek A - Zubří A
23 : 14
SML Mladší žáci - třída II
13.6. 15:30
NF130
Hranice - Ostrava B
18 : 19
30.5. 09:00
NF115
Krmelín - Zubří B
16 : 16
8.5. 10:30
NF098
Kopřivnice B - Paskov
22 : 12
2.5. 09:00
NF092
Klimkovice - Vsetín
18 : 20
11.4. 15:30
NF077
Hranice - F.-Místek B
20 : 7
14.11. 08:30
NF066
F.-Místek B - Rožnov B
7 : 3
24.10. 10:00
NF046
Klimkovice - Orlová
28 : 23
26.9. 08:30
NF022
F.-Místek B - Zubří B
6 : 18
5.9. 09:00
NF002
Klimkovice - F.-Místek B
21 : 11
SML Ženy
28.3. 14:00
NI033
Suchdol n/O - HC Ostrava
17 : 22
25.10. 13:30
NI024
L.Zubří - HC Ostrava
44 : 23
17.10. 10:00
NI019
HC Ostrava - Paskov
19 : 34
SML Starší žačky
10.10. 12:00
NJ033
HC Ostrava - L.Zubří
13 : 18
10.10. 11:00
NJ032
Poruba - L.Zubří
19 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.