Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Hlaváč
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1947
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.12.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
7.3. 16:00
AO137
Kopřivnice A - N. Veselí
21 : 11
7.3. 14:00
AO134
Kopřivnice A - Jablonec
18 : 9
7.3. 12:40
AO132
Jablonec - Karviná A
10 : 23
7.3. 10:40
AO129
N. Veselí - Karviná A
10 : 20
7.3. 09:20
AO127
Karviná A - Ostrava A
14 : 8
SML Muži
13.6. 14:30
NA165
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
30.5. 10:30
NA148
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 24
23.5. 14:30
NA147
Suchdol n/O - Krnov
32 : 19
16.5. 17:30
NA138
Nový Jičín - Veselá "B"
27 : 17
1.5. 10:15
NA121
Klimkovice - Krnov
20 : 11
25.4. 14:30
NA113
L.Zubří B - Krmelín
22 : 36
28.3. 10:30
NA094
Třinec - Polanka B
21 : 24
27.3. 14:00
NA098
Veselá "B" - Veselá "A"
11 : 46
8.11. 17:30
NA065
Nový Jičín - Paskov B
22 : 21
7.11. 16:00
NA068
Polanka B - Veselá "B"
43 : 6
24.10. 11:15
NA054
Klimkovice - Veselá "A"
19 : 25
4.10. 15:00
NA033
Veselá "A" - Třinec
29 : 21
4.10. 13:00
NA034
Veselá "B" - Paskov B
18 : 22
20.9. 14:30
NA018
Suchdol n/O - Třinec
36 : 8
5.9. 10:15
NA002
Klimkovice - Nový Jičín
22 : 20
SML Dorostenci
29.5. 11:00
NB056
Trnávka - Rožnov p/R
35 : 29
6.9. 15:30
NB003
Nový Jičín - Trnávka
20 : 26
SML Starší žáci - třída I
13.6. 09:15
NC082
Zubří A - Polanka
34 : 28
16.5. 09:15
NC068
Zubří A - Karviná A
21 : 43
8.5. 09:15
NC061
Kopřivnice A - Zubří A
34 : 30
22.11. 08:00
NC051
Zubří A - Ostrava A
19 : 25
14.11. 12:15
NC048
F.-Místek A - Karviná A
24 : 41
7.11. 12:30
NC044
Polanka - Ostrava A
16 : 28
10.10. 10:15
NC023
Ostrava A - Zubří A
22 : 24
26.9. 12:05
NC014
F.-Místek A - Zubří A
31 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 21. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov p/R
23 : 16
video
online
Karviná A - Ostrava A
52 : 20
video
online
Zubří A - Polanka
34 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
18
18
0
0
657 : 355
36
2
Kopřivnice A
18
13
1
4
558 : 408
27
3
Zubří A
18
10
0
8
480 : 472
20
4
Ostrava A
18
9
2
7
453 : 434
20
5
F.-Místek A
18
6
0
12
432 : 480
12
6
Rožnov p/R
18
5
1
12
356 : 457
11
7
Polanka
18
0
0
18
287 : 617
0
Tabulka střelců
David Zima
KH Kopřivnice A
175
Dominik Rogala
Sokol Ostrava A
126
Jiří Hodulík
HCB Karviná A
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
13
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
10
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
40
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek A
36
Miroslav Pšenica
HC Zubří A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.