Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jakub Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.4. 17:00
AC116
Rokycany - VŠ Plzeň A
23 : 28
21.3. 16:30
AC097
Bolevec A - Praha 4
22 : 33
21.2. 16:00
AC074
VŠ Plzeň A - Sez. Ústí
17 : 17
8.11. 16:00
AC050
VŠ Plzeň A - Rokycany
27 : 26
27.9. 16:30
AC020
Loko Plzeň j. - Bolevec A
27 : 25
2.liga mužů SVČ
14.2. 16:30
AD067
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
22.11. 17:00
AD061
Most - Ústí n.L.
22 : 25
2.liga mužů JM
8.5. 18:00
AE127
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
2.liga starších dorostenců Č
25.4. 15:00
AH116
Rokycany - Most
30 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
18.10. 15:00
AL025
Č.Budějovice - Náchod B
30 : 23
Český pohár mužů
17.11. 18:30
AN063
Chodov - Lovosice
26 : 35
28.9. 17:00
AN033
TJ Sokol Bělá - Praha 4
26 : 25
30.8. 15:00
AN002
Plzenec A - Slavia
26 : 32
Žákovská liga starších žáků
17.4. 15:20
AO180
Talent A - Č.Budějovice A
26 : 19
17.4. 14:10
AO179
Kopřivnice A - Náchod "A"
26 : 21
17.4. 11:20
AO177
Náchod "A" - Talent A
18 : 21
Mistrovství ČR starších žáků
6.6. 12:30
AOA014
Č.Budějovice A - Talent A
20 : 22
6.6. 09:30
AOA011
Kopřivnice A - Ostrava A
21 : 19
5.6. 14:45
AOA007
Č.Budějovice A - Karviná A
16 : 26
5.6. 11:45
AOA004
Kopřivnice A - Č.Budějovice A
26 : 18
5.6. 09:30
AOA002
Ostrava A - Č.Budějovice A
19 : 14
1.liga žen
10.4. 15:00
AR112
SVŠ Plzeň A - Cheb
29 : 15
7.3. 13:00
AR085
Slavia j. - H.Brod
30 : 18
14.11. 17:00
AR053
Most - Liberec
25 : 18
3.10. 15:00
AR024
Cheb - Poruba A
16 : 33
13.9. 15:00
AR010
Kobylisy - Otrokovice
30 : 32
2.liga žen Č
13.9. 17:00
AS008
Kobylisy - Pardubice
21 : 23
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU112
SVŠ Plzeň - Liberec
38 : 33
7.3. 11:00
AU085
Slavia - H.Brod
40 : 12
12.9. 00:00
AU010
Kobylisy - HC Plzeň
22 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.