Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Dan Adensam
TJ Rožnov p/R
44
Marek Antes
KH Kopřivnice A
2
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
76
Přemysl Barvík
SKP Frýdek-Místek A
1
Lukáš Bezděk
KH Kopřivnice A
1
Patrik Biolek
SKP Frýdek-Místek A
4
Ondřej Bonček
Sokol Ostrava A
1
Tomáš Borák
TJ Rožnov p/R
3
Adam Borys
HCB Karviná A
111
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
92
Ondřej Cabák
HC Zubří A
20
Leon Čajan
Sokol Ostrava A
7
David Červenka
DTJ Polanka
21
Ondřej Čotek
SKP Frýdek-Místek A
4
Richard Divin
KH Kopřivnice A
4
Miroslav Dobeš
HC Zubří A
56
Martin Dopita
HC Zubří A
23
Filip Dořičák
HC Zubří A
35
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
53
Marek Drápal
KH Kopřivnice A
3
Marek Drzyzga
HCB Karviná A
12
Petr Dulava
SKP Frýdek-Místek A
6
Martin Folvarčný
Sokol Ostrava A
4
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
94
Jakub Gasior
HCB Karviná A
72
Marcel Ginter
SKP Frýdek-Místek A
7
Ondřej Glatz
Sokol Ostrava A
1
Tomáš Grygar
TJ Rožnov p/R
2
Adam Gřešek
SKP Frýdek-Místek A
31
Rudolf Hába
TJ Rožnov p/R
1
Matěj Halamíček
TJ Rožnov p/R
62
Ondřej Halamíček
TJ Rožnov p/R
1
Jan Hanus
KH Kopřivnice A
50
Dominik Harabiš
DTJ Polanka
40
Michal Havelka
DTJ Polanka
2
Jiří Hodulík
HCB Karviná A
116
Jan Hofer
TJ Rožnov p/R
5
Miroslav Holík
SKP Frýdek-Místek A
5
Jiří Hořínek
Sokol Ostrava A
2
Jakub Hrstka
HC Zubří A
67
Další
Předchozí kola
Jaro - 21. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov p/R
23 : 16
video
online
Karviná A - Ostrava A
52 : 20
video
online
Zubří A - Polanka
34 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
18
18
0
0
657 : 355
36
2
Kopřivnice A
18
13
1
4
558 : 408
27
3
Zubří A
18
10
0
8
480 : 472
20
4
Ostrava A
18
9
2
7
453 : 434
20
5
F.-Místek A
18
6
0
12
432 : 480
12
6
Rožnov p/R
18
5
1
12
356 : 457
11
7
Polanka
18
0
0
18
287 : 617
0
Tabulka střelců
David Zima
KH Kopřivnice A
175
Dominik Rogala
Sokol Ostrava A
126
Jiří Hodulík
HCB Karviná A
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
13
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
10
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
40
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek A
36
Miroslav Pšenica
HC Zubří A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.