Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Bambušek
TJ Rožnov p/R A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Bartoň
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Marián Botoš
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Dudek
Sokol Ostrava A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Dymanus
Sokol Ostrava A
2 - 0 - 0 - 1
Denis Harabiš
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Konečný
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Marek Kovář
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p/R A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Müller
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Novotný
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Martin Paťava
TJ Rožnov p/R A
2 - 0 - 0 - 1
David Petřek
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Rak
Sokol Ostrava A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Skřehot
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Václav Szabó
Sokol Ostrava A
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Švancer
DTJ Polanka
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Zeman
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Čech
Sokol Ostrava A
4 - 0 - 0 - 2
František Geist
Sokol Ostrava A
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš John
Sokol Ostrava A
4 - 0 - 0 - 2
Dan Korger
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
Adam Mihalcsák
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Nicolas Neumann
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Odehnal
DTJ Polanka
4 - 0 - 0 - 2
David Pokuta
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Štverák
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Wala
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p/R A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Horký
SKP Frýdek-Místek A
6 - 0 - 0 - 3
Radek Kubela
KH Kopřivnice A
6 - 0 - 1 - 3
Lukáš Petr
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Přadka
KH Kopřivnice A
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Přeček
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 0 - 3
Jan Šmolka
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 1 - 3
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Petr Mokroš
HCB Karviná A
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Němec
HC Zubří A
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Polach
Sokol Ostrava A
8 - 0 - 0 - 4
Další
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov A
22 : 18
video
online
Karviná A - Ostrava A
32 : 12
video
online
Zubří A - Polanka
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
21
1
2
463 : 344
43
2
F.-Místek A
24
21
0
3
512 : 282
42
3
Kopřivnice A
24
14
1
9
331 : 313
29
4
Karviná A
24
12
0
12
376 : 332
24
5
Rožnov A
24
8
2
14
344 : 398
18
6
Polanka
24
4
0
20
347 : 449
8
7
Ostrava A
24
2
0
22
238 : 493
4
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
156
David Zajonček
DTJ Polanka
120
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
22
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
20
Jan Plaček
HCB Karviná A
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Teodor Michalský
Sokol Ostrava A
26
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
24
Michal Filouš
KH Kopřivnice A
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.