Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Radomír Vláčil
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Adam Borys
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
David Červenka
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Hodulík
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Jan Hofer
TJ Rožnov p/R
6 - 0 - 0 - 3
Marián Janoš
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 0 - 3
Michal Kortus
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Marcel Kováč
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 0 - 3
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 0 - 3
Jaroslav Marta
Sokol Ostrava A
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Novák
DTJ Polanka
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
6 - 0 - 0 - 3
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
8 - 0 - 0 - 4
Martin Dopita
HC Zubří A
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
8 - 0 - 0 - 4
Adam Gřešek
SKP Frýdek-Místek A
8 - 0 - 0 - 4
Ladislav Marušík
HCB Karviná A
8 - 0 - 0 - 4
Nikolas Moj
HCB Karviná A
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Puča
DTJ Polanka
8 - 0 - 1 - 4
Jakub Gasior
HCB Karviná A
10 - 0 - 0 - 5
Tomáš Knedla
HC Zubří A
12 - 0 - 0 - 6
Patrik Přadka
KH Kopřivnice A
12 - 0 - 1 - 6
Dominik Rogala
Sokol Ostrava A
14 - 0 - 0 - 7
Marek Smejkal
TJ Rožnov p/R
14 - 0 - 0 - 7
Michal Šigut
SKP Frýdek-Místek A
14 - 0 - 0 - 7
Jan Hanus
KH Kopřivnice A
18 - 0 - 1 - 9
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
18 - 0 - 1 - 9
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
22 - 0 - 0 - 11
Martin Sýkora
DTJ Polanka
22 - 0 - 0 - 11
David Volný
SKP Frýdek-Místek A
22 - 0 - 1 - 11
David Zima
KH Kopřivnice A
24 - 0 - 0 - 12
Marek Roško
SKP Frýdek-Místek A
26 - 0 - 1 - 13
Miroslav Pšenica
HC Zubří A
28 - 0 - 1 - 9
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek A
36 - 0 - 1 - 18
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
40 - 0 - 3 - 20
Zpět
Předchozí kola
Jaro - 21. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov p/R
23 : 16
video
online
Karviná A - Ostrava A
52 : 20
video
online
Zubří A - Polanka
34 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
18
18
0
0
657 : 355
36
2
Kopřivnice A
18
13
1
4
558 : 408
27
3
Zubří A
18
10
0
8
480 : 472
20
4
Ostrava A
18
9
2
7
453 : 434
20
5
F.-Místek A
18
6
0
12
432 : 480
12
6
Rožnov p/R
18
5
1
12
356 : 457
11
7
Polanka
18
0
0
18
287 : 617
0
Tabulka střelců
David Zima
KH Kopřivnice A
175
Dominik Rogala
Sokol Ostrava A
126
Jiří Hodulík
HCB Karviná A
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
13
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
10
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
40
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek A
36
Miroslav Pšenica
HC Zubří A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.