Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
Rozpis soutěže
Základní část
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Matěj Holba
KH Zbrojovka Vsetín
35
Ivo Hanák
SKP Frýdek-Místek B
34
Matěj Rada
HC Zubří B
33
Ondřej Halamíček
TJ Rožnov p/R B
33
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
33
Tomáš Cabadan
Sokol Klimkovice
32
Daniel Wilczek
HCB Karviná B
31
Jiří Vyležík
Sokol Klimkovice
31
Karel Mayer
Sokol Krmelín
31
Jiří Dudek
Sokol Ostrava B
31
René Pitr
SKP Frýdek-Místek B
30
Dominik Bandola
KH Orel Paskov
27
Lukáš Němec
HC Zubří B
26
Stanislav Trčka
TJ Rožnov p/R B
25
Richard Blahut
KH Kopřivnice B
25
Adam Sisr
Sokol Ostrava B
24
Patrik Kuruc
TJ Meteor Orlová
24
Marián Galus
TJ Rožnov p/R B
24
Kryštof Dubaj
HC Zubří B
24
David Petřek
HC Zubří B
22
Dominik Novotný
KH Kopřivnice B
22
Jakub Monsport
KH Kopřivnice B
22
Adam Fait
HC Zubří B
22
Lukáš Konečný
HC Zubří B
21
Libor Hranický
Sokol Krmelín
21
Nikolas Šupčík
Sokol Ostrava B
20
Daniel Pomothy
KH Orel Paskov
20
Lukáš Mech
Sokol Krmelín
20
Vojtìch Havránek
SKP Frýdek-Místek B
20
Dominik Bartoň
KH Kopřivnice B
20
Marek Vylíčil
TJ Rožnov p/R B
19
Radoslav Kormendy
SKP Frýdek-Místek B
19
Petr Fröhlich
KH Orel Paskov
19
David Jonák
KH Kopřivnice B
17
Štěpán Balog
KH Zbrojovka Vsetín
17
Tomáš Novák
HCB Karviná B
14
Ondra Horníček
Sokol Klimkovice
14
Jiří Weintritt
KH Zbrojovka Vsetín
13
Jakub Šimek
SKP Frýdek-Místek B
12
René Hanko
HCB Karviná B
12
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Kopřivnice B
20 : 18
video
online
Rožnov B - F.-Místek B
14 : 16
video
online
Krmelín - Karviná B
18 : 14
video
online
Klimkovice - Paskov
29 : 22
video
online
Zubří B - Orlová
19 : 17
video
online
Hranice - Ostrava B
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Vsetín
22
21
0
1
472 : 251
42
2
Ostrava B
22
20
0
2
469 : 287
40
3
Zubří B
22
13
2
7
434 : 381
28
4
Klimkovice
22
13
2
7
501 : 459
28
5
Kopřivnice B
22
12
1
9
304 : 304
25
6
Orlová
22
11
3
8
377 : 347
25
7
Hranice
22
11
2
9
373 : 275
24
8
Karviná B
22
11
0
11
363 : 315
22
9
Krmelín
22
4
2
16
249 : 422
10
10
F.-Místek B
22
4
1
17
236 : 367
9
11
Rožnov B
22
3
1
18
212 : 394
7
12
Paskov
22
2
0
20
300 : 488
4
Tabulka střelců
Radek Číž
KH Zbrojovka Vsetín
169
Daniel Křístek
Sokol Ostrava B
142
František Nesvadba
KH Zbrojovka Vsetín
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Harok
TJ Meteor Orlová
16
Luděk Piwko
HCB Karviná B
15
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava B
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hamřík
Sokol Klimkovice
34
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
28
Jakub Sohr
TJ Meteor Orlová
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.