Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Michal Mayer
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.3.2014
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 15:00
AK129
Maloměřice - Kopřivnice
31 : 33
1.5. 14:00
AK124
Kopřivnice - Prostějov
38 : 24
25.4. 13:00
AK118
Zubří - Kopřivnice
30 : 26
10.4. 14:00
AK111
Kopřivnice - Karviná
25 : 24
27.3. 10:00
AK107
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 26
20.3. 14:00
AK098
Kopřivnice - Zlín
37 : 26
13.3. 13:00
AK096
Ostrava - Kopřivnice
30 : 35
27.2. 14:00
AK084
Kopřivnice - Brno
31 : 18
21.2. 09:00
AK074
V. Bystřice - Kopřivnice
30 : 31
13.2. 18:00
AK071
Kopřivnice - Hranice
32 : 24
14.11. 17:00
AK058
Prostějov - Kopřivnice
22 : 58
7.11. 14:00
AK052
Kopřivnice - Zubří
40 : 32
25.10. 17:00
AK045
Karviná - Kopřivnice
31 : 30
17.10. 14:00
AK041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
41 : 24
10.10. 15:00
AK032
Zlín - Kopřivnice
27 : 42
3.10. 14:00
AK030
Kopřivnice - Ostrava
46 : 21
27.9. 12:30
AK019
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
20.9. 15:30
AK018
Brno - Kopřivnice
15 : 42
12.9. 14:00
AK008
Kopřivnice - V. Bystřice
34 : 26
6.9. 12:30
AK005
Hranice - Kopřivnice
23 : 32
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.