Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Základní část
Jarní část
Krajské školní ligy
Petr Mácha
Mateřský klub
Sokol Krmelín
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.9.2010
Koučovaná utkání
SML Muži
5.6. 16:00
NA155
Krmelín - Třinec
28 : 22
30.5. 10:30
NA148
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 24
22.5. 16:00
NA141
Paskov B - Krmelín
26 : 26
16.5. 10:30
NA134
Krmelín - Krnov
36 : 24
8.5. 11:00
NA127
Hlučín - Krmelín
17 : 36
2.5. 10:30
NA120
Krmelín - Polanka B
36 : 27
25.4. 14:30
NA113
L.Zubří B - Krmelín
22 : 36
18.4. 10:30
NA106
Krmelín - Klimkovice
24 : 19
11.4. 13:00
NA099
Veselá "B" - Krmelín
9 : 21
28.3. 10:30
NA092
Krmelín - Rožnov p/R
22 : 13
21.3. 17:30
NA169
Nový Jičín - Krmelín
24 : 28
14.3. 10:30
NA176
Krmelín - Veselá "A"
19 : 19
1.11. 14:30
NA057
Suchdol n/O - Krmelín
20 : 12
28.10. 16:30
NA078
Krmelín - Nový Jičín
31 : 21
25.10. 10:30
NA050
Krmelín - Paskov B
26 : 13
17.10. 15:00
NA043
Krnov - Krmelín
19 : 27
11.10. 10:30
NA036
Krmelín - Hlučín
21 : 9
3.10. 18:00
NA029
Polanka B - Krmelín
22 : 29
28.9. 15:00
NA085
Veselá "A" - Krmelín
27 : 19
27.9. 10:30
NA022
Krmelín - L.Zubří B
27 : 13
13.9. 10:30
NA008
Krmelín - Veselá "B"
40 : 5
4.9. 16:45
NA001
Rožnov p/R - Krmelín
25 : 31
SML Dorostenci
20.5. 17:30
NB052
Krmelín - Klimkovice
20 : 18
15.5. 11:00
NB049
Trnávka - Krmelín
18 : 26
6.5. 17:30
NB046
Krmelín - Rožnov p/R
17 : 24
2.5. 15:30
NB043
Nový Jičín - Krmelín
24 : 25
8.4. 17:00
NB034
Krmelín - Trnávka
26 : 28
28.10. 15:30
NB028
Krmelín - Nový Jičín
27 : 14
25.10. 09:00
NB022
Krmelín - Klimkovice
21 : 19
17.10. 11:30
NB019
Trnávka - Krmelín
26 : 14
Další
Předchozí kola
2.nadstavbové turnaje - TJ Sokol Poruba a SK P.E.M.A. Opava - výsledky
video
online
Opava - HC Ostrava
12 : 10
video
online
HC Ostrava - Hrabůvka B
10 : 7
video
online
Opava - Hrabůvka B
6 : 10
video
online
Hlučín - Hrabůvka A
16 : 11
video
online
Karviná - Hlučín
15 : 9
video
online
Karviná - Hrabůvka A
13 : 14
video
online
Poruba - Karviná
17 : 11
video
online
Poruba - Hlučín
18 : 16
video
online
Poruba - Hrabůvka A
18 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
18
14
3
1
276 : 188
31
2
Karviná
18
10
0
8
226 : 200
20
3
Hlučín
18
8
1
9
215 : 189
17
4
Hrabůvka A
18
8
1
9
228 : 237
17
5
Opava
16
7
0
9
122 : 160
14
6
HC Ostrava
16
6
0
10
160 : 184
12
7
Hrabůvka B
16
4
1
11
139 : 208
9
Tabulka střelců
Anna Pudichová
Sokol Poruba
270
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
147
Alžběta Labudová
HC Hlučín
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
39
Anna Pudichová
Sokol Poruba
17
Marie Janošová
Sokol Poruba
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Dombrovská
HC Ostrava
18
Dominika Valová
Sokol Hrabůvka A
14
Barbora Šustková
Sokol Hrabůvka A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.