Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
Rozpis soutěže
Základní část
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Zuzánek
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.8.2013
Koučovaná utkání
SML Mladší žáci - třída I
27.3. 14:15
NE072
Polanka - Ostrava A
30 : 15
20.3. 08:30
NE066
Rožnov A - Polanka
19 : 17
11.3. 16:45
NE063
Polanka - F.-Místek A
12 : 27
6.3. 00:00
NE059
Karviná A - Polanka
20 : 11
14.11. 08:00
NE045
Kopřivnice A - Polanka
18 : 12
7.11. 13:00
NE044
Polanka - Ostrava A
10 : 14
31.10. 10:30
NE038
Rožnov A - Polanka
20 : 19
28.10. 09:00
NE054
Polanka - Zubří A
13 : 18
22.10. 16:00
NE035
Polanka - F.-Místek A
13 : 23
18.10. 08:00
NE026
Zubří A - Polanka
17 : 16
3.10. 11:30
NE017
Polanka - Kopřivnice A
10 : 17
28.9. 11:30
NE031
Karviná A - Polanka
14 : 10
26.9. 10:15
NE016
Ostrava A - Polanka
13 : 17
19.9. 11:30
NE010
Polanka - Rožnov A
19 : 12
12.9. 10:55
NE007
F.-Místek A - Polanka
15 : 6
5.9. 11:30
NE003
Polanka - Karviná A
10 : 15
SML Mladší žákyně
5.6. 14:00
NK56
Poruba - Hlučín
18 : 16
5.6. 14:00
NK59
Poruba - Hrabůvka A
18 : 13
5.6. 14:00
NK60
Poruba - Karviná
17 : 11
Předchozí kola
Jaro - II.část - 28. kolo - výsledky
video
online
F.-Místek A - Rožnov A
22 : 18
video
online
Karviná A - Ostrava A
32 : 12
video
online
Zubří A - Polanka
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
21
1
2
463 : 344
43
2
F.-Místek A
24
21
0
3
512 : 282
42
3
Kopřivnice A
24
14
1
9
331 : 313
29
4
Karviná A
24
12
0
12
376 : 332
24
5
Rožnov A
24
8
2
14
344 : 398
18
6
Polanka
24
4
0
20
347 : 449
8
7
Ostrava A
24
2
0
22
238 : 493
4
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
156
David Zajonček
DTJ Polanka
120
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Zuzánek
DTJ Polanka
22
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
20
Jan Plaček
HCB Karviná A
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Teodor Michalský
Sokol Ostrava A
26
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice A
24
Michal Filouš
KH Kopřivnice A
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.