Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Aleš Pospíšil
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1950
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.9.2011
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
8.5. 11:00
AF128
Vsetín - Holešov
29 : 28
10.4. 10:30
AF114
Vsetín - Trnávka
33 : 39
20.3. 17:30
AF101
Vsetín - Zubří jun.
21 : 26
6.3. 17:30
AF088
Vsetín - Házená Uničov
28 : 22
20.2. 17:30
AF075
Vsetín - Olomouc
31 : 34
14.11. 13:30
AF060
Vsetín - V. Bystřice
34 : 22
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
17.10. 17:30
AF038
Vsetín - Polanka A
37 : 35
10.10. 15:00
AF035
Zubří jun. - Vsetín
41 : 32
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
19.9. 13:30
AF016
Vsetín - Paskov A
27 : 24
5.9. 13:30
AF005
Vsetín - L.Zubří A
30 : 28
1.liga starších dorostenců
2.5. 15:00
AG126
Jičín - Vsetín
57 : 17
25.4. 14:30
AG115
N.Veselí - Vsetín
45 : 27
14.3. 15:00
AG093
Karviná - Vsetín
51 : 16
27.2. 15:00
AG082
Třeboň - Vsetín
37 : 20
22.11. 14:00
AG062
Loko Plzeň - Vsetín
41 : 21
21.11. 16:00
AG038
Dukla - Vsetín
38 : 11
25.10. 13:00
AG048
Lovosice - Vsetín
42 : 19
26.9. 11:00
AG022
Bohunice - Vsetín
40 : 18
12.9. 15:00
AG009
Ostrava - Vsetín
50 : 22
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AN056
Vsetín - Zubří
28 : 53
25.9. 17:00
AN049
Vsetín - Ostrava
32 : 24
30.8. 14:30
AN029
Droždín - Vsetín
24 : 40
SML Starší žáci - třída II
14.11. 10:00
ND046
Ostrava B - Vsetín
30 : 29
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.