Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
SML Muži
Rozpis soutěže
SML Muži
SML Dorostenci
SML Starší žáci - třída I
SML Starší žáci - třída II
SML Mladší žáci - třída I
SML Mladší žáci - třída II
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaromír Král
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenců Č
27.2. 14:30
AJ084
Louny - Loko Plzeň
23 : 36
Žákovská liga starších žáků
17.4. 15:20
AO180
Talent A - Č.Budějovice A
26 : 19
17.4. 08:30
AO175
Talent A - Kopřivnice A
19 : 18
27.3. 13:06
AO171
Talent A - Karviná A
12 : 29
27.3. 08:30
AO165
Ostrava A - Talent A
24 : 16
6.3. 17:50
AO154
Náchod "A" - Talent A
17 : 15
6.3. 16:30
AO152
Talent A - Zubří A
17 : 17
6.3. 14:30
AO149
Talent A - Lovosice A
18 : 17
6.3. 11:50
AO145
Č.Budějovice A - Talent A
16 : 16
6.3. 08:30
AO140
Olomouc - Talent A
5 : 17
14.2. 15:00
AO106
Chodov - Talent A
17 : 21
14.2. 10:00
AO102
Louny - Talent A
15 : 27
24.1. 15:30
AO080
Lovosice A - Talent A
16 : 29
24.1. 11:00
AO074
Talent A - Kopřivnice A
16 : 18
13.12. 15:20
AO042
Rožnov p/R - Talent A
6 : 25
13.12. 10:40
AO035
Jablonec - Talent A
14 : 15
ZČ liga staší žáci
25.5. 16:30
D 057
HC Plzeň - Talent A
2 : 40
5.5. 16:30
D 053
Talent A - Košutka
35 : 14
28.4. 14:00
D 048
Talent A - Talent B
44 : 17
21.4. 16:30
D 042
Talent A - HC Plzeň
31 : 5
14.4. 16:30
D 035
Talent A - VŠ Plzeň A
37 : 18
6.4. 18:00
D 033
Talent B - Talent A
7 : 33
12.10. 16:30
D023
Košutka - Talent A
13 : 31
21.9. 19:15
D008
Talent A - Košutka
19 : 11
Předchozí kola
Jaro - 24. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Paskov B
0 : 10 k.
video
online
Krnov - Veselá "B"
28 : 17
video
online
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
video
online
L.Zubří B - Polanka B
30 : 29
video
online
Suchdol n/O - Veselá "A"
20 : 23
video
online
Nový Jičín - Třinec
35 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselá "A"
24
23
1
0
676 : 404
47
2
Suchdol n/O
24
21
0
3
656 : 431
42
3
Krmelín
24
19
2
3
638 : 459
40
4
Nový Jičín
24
13
2
9
546 : 536
28
5
Klimkovice
24
13
1
10
583 : 502
27
6
Polanka B
24
12
1
11
626 : 544
25
7
Rožnov p/R
24
12
1
11
592 : 572
25
8
Paskov B
24
8
5
11
542 : 590
21
9
Třinec
24
8
1
15
529 : 607
17
10
L.Zubří B
24
8
1
15
489 : 584
17
11
Hlučín
24
6
1
17
475 : 580
13
12
Krnov
24
4
0
20
511 : 661
8
13
Veselá "B"
24
1
0
23
350 : 743
2
Tabulka střelců
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
205
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
163
Jaroslav Čech
TJ Veselá "A"
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Olivka
Sokol Klimkovice
41
Lukáš Drozd
KH Orel Paskov B
38
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Malina
TJ Lesana Zubří B
50
Martin Karpita
HC Hlučín
50
Josef Anders
TJ Sokol Krnov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.